تلفن همراه

یک میلیون مشترک سرویس پرداخت‌های موبایلی سامسونگ در کره

شرکت سامسونگ چند ماه قبل سرویس پرداخت‌های موبایلی خود موسوم به Samsung Pay را در کره جنوبی ارایه کرد و امروز گفته شد که این سرویس هم‌اکنون توسط بیش از یک میلیون نفر از ساکنان این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت کره‌ای با ثبت رکورد یک میلیون نفر برای سرویس Samsung Pay در این کشور جشن گرفت و اعلام کرد که به زودی رکوردهای جهانی را هم در این زمینه ثبت خواهد کرد.

شرکت سامسونگ اطلاعات جالب دیگر مرتبط با سرویس پرداخت‌های موبایلی خود را هم به انتشار رساند. به عنوان مثال، این شرکت به صورت میانگین تعداد پرداخت‌های صورت گرفته با این سرویس در کره جنوبی را مشخص کرد و گفت روزانه بیش از 100 هزار پرداخت موبایلی با سرویس Samsung Pay انجام می‌شود.

ارزش پول‌های جابه‌جا شده با این سرویس موبایلی از زمان راه‌اندازی آن تاکنون 88 میلیون دلار محاسبه شده است که می‌توان گفت به صورت روزانه 1.8 میلیون دلار پول را سرویس Samsung Pay در کشور کره جنوبی انتقال داده است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر علاوه بر کره جنوبی Samsung Pay برای مردم آمریکا هم عرضه شده و مورد استقبال آنها قرار گرفته است. سامسونگ می‌کوشد به کمک اپراتورهای موبایلی این سرویس را در دیگر کشورهای جهان عرضه کند.


​​