فناوری اطلاعات

نسل جدید محصولات خانگی پاندا روانه بازار شد

نسخه جدید محصولات خانگی پاندا در 25مین سال فعالیت جهانی و 18مین سال حضور در بازار ایران توسط شرکت ایمن رایانه پندار بعنوان نماینده انحصاری توزیع محصولات امنیتی پاندا در ایران شاهد تغییرات گسترده به لحاظ تکنولوژی و ارتقاء قدرت شناسایی ویروس های ناشناخته و تفاوت های بسیاری در طراحی بسته بندی و طرح های سازمانی خود داشته است.
 
available-now-v2.jpg
 
به نقل از رضا وطن خواه مدیر محصولات خانگی پاندا، محصولات خانگی ضدویروس پاندا 2016 از تاریخ 16 آبان بصورت هماهنگ در سراسر کشور عرضه خواهد شد. این محصولات همچون سال های گذشته شامل محصولات آنتی ویروس پرو ، اینترنت سکیوریتی ، گلوبال پروتکشن می باشد. در تغییرات قابل توجه، لایسنس تمامی محصولات بصورت مالتی دیوایس عرضه میگردد که بر این اساس تمامی نسخه های خانگی با توجه به تعداد لایسنس های خریداری شده از مجوز نصب نسخه موبایل سکیوریتی بصورت هدیه بهرمند خواهند شد.
 
محصولات پاندا 2016 با بهره گیری از سیستم فشرده سازی پیشرفته پاندا مبنی بر تکنولوژی کلاود، حجم نرم افزار را به 62 مگابایت کاهش داد که هم اکنون جزو سبک ترین نرم افزار های امنیتی محسوب میشود ، از دیگر تغییرات محصولات خانگی پاندا می توان به استفاده کامل از تکنولوژی ابری در دریافت بروز رسانی نرم افزار و ارتباط با لابراتوار پاندا سکیوریتی اسپانیا اشاره کرد که باعث سبک تر شدن عملکرد نرم افزار بر روی سیستم های شخصی و کاهش حجم دریافت اطلاعات مرتبط به بروزرسانی دیتابیس نرم افزار می شود.
 
پاندا سکیوریتی در چندین دوره اخیر در تست های وبگاه av-comparatives.org  موفق به دریافت عنوان برترین نرم افزار در قدرت    شناسایی ویروس ها و دریافت نشان Advanced+ در شناسایی ویروس های ناشناخته طی آخرین ارزیابی انجام شده موسسه                            av-comparatives شده که این امر درماه های اخیر نوید بازگشت پاندا به روزهای اوج خود در قدرت شناسایی ویروس ها را می دهد.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نسخه جدید محصولات و قابلیت های افزوده شده به آنها، می توانید از طریق این لینک، جدول مقایسه ای محصولات خانگی پاندا را مشاهده نمایید.
 

​​