تجارت الکترونیک

عرضه نسخه ویندوز‌فون موبایل‌بانک پارسیان

به منظور سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بانکی، بانک پارسیان اقدام به عرضه نسخه ویندوز فون همراه بانک خود کرد.
 
 
جعفری معاون فناوری اطلاعات بانک پارسیان گفت: در راستای توسعه برنامه‌های الکترونیکی و اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری، نسخه ویندوز فون همراه این بانک با تمامی امکانات موجود بر آخرین نسخه اندروید تهیه و در دسترس مشتریان قرار گرفته است.
 
وی افزود: با عرضه این نرم‌ا‌فزار، ارائه خدمات موبایل بانک پارسیان علاوه بر بستر سیستم عامل اندروید، IOS و جاوا، روی گوشی‌های تلفن‌همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم عامل ویندوزفون نیز فراهم شده است.
 
جعفری خاطرنشان کرد: مشتریان با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند خدمات متنوعی از قبیل مشاهده موجودی سپرده، گردش و صورتحساب سپرده، مشاهده موجودی کارت، انتقال وجه سپرده به سپرده، انتقال کارت به کارت، انتقال وجه کارت به سپرده، انتقال وجه پایا، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم‌کارت‌های همراه اول و ایرانسل و انواع خدمات بانکی دیگر را به سهولت دریافت کنند.
 
وی درباره چگونگی دسترسی به این خدمت جدید بانک گفت: مشتریان بانک پارسیان با مراجعه به Microsoft Store گوشی موبایل و جستجوی کلمه پارسیان به صورت فارسی یا انگلیسی می‌توانند آخرین نسخه نرم افزار را دریافت و نصب کنند.

​​