اپلیکیشن

بهترین رستوران‌های نزدیک خود را به کمک توئیتر شناسایی کنید

این روزها روش‌های فراوانی وجود دارد تا از طریق خدمات آنلاین بتوانید بهترین رستوران را اطراف خود شناسایی کنید. از جمله این سرویس‌ها که محبوبیت زیادی دارند می‌توان به Yelp و Foursquare اشاره کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با این وجود، اگر شما با گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید یا iOS به دنبال رستوران خوب می‌گردید، می‌توانید از شبکه اجتماعی توئیتر هم کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان، بهترین پاسخ‌ها را دریافت کنید.

ابزار جدید Twizoo که در مرحله نخست خدمات خود را فقط برای ساکنان لندن و سانفرانسیسکو ارایه می‌دهد، قرار است طی چند ماه آینده تعداد بیشتری از شهرهای جهان را تحت پوشش بگیرد و به مشترکان شبکه اجتماعی توئیتر امکان دهد بهترین رستوران‌ها را اطراف خود شناسایی کنند.

این ابزار که با توئیتر در ارتباط است، به شما امکان می‌دهد بر اساس نوع رستوران مورد نظر، نوع غذا یا نوع نوشیدنی دلخواه جست‌وجو کنید. سپس ابزار مربوطه جست‌ووی خود را در توئیتر آغاز می‌کند و مبتنی بر زبانی که از ابتدا برای او تعیین کرده‌اید، توئیت‌های کاربردی در مورد رستوران‌های خوب اطراف شما را به نمایش می‌گذارد.

بر این اساس شما در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید اطلاعات مربوط به بهترین رستوران‌ها را شناسایی کنید. البته شما در این جست‌وجوی اینترنتی می‌توانید رستوران‌ها را برحسب میانگین قیمت، موقعیت جغرافیایی، ساعت کار یا ... فیلتر کنید و پیش از آنکه به رستوران بروید، میز خود را رزرو کنید.

شرکت توئیتر بر این باور است که مبتنی بر محتوای خود می‌تواند در شهرهای مختلف جهان بهترین پیشنهادها را برای پیدا کردن رستوران خوب بدهد. البته توجه داشته باشید تمام این خدمات به صورت رایگان در اختیار مشترکان توئیتر قرار می‌گیرد.


​​