فناوری اطلاعات

یارگیری شاتل موبایل آغاز شد

منبع: تسنیم
با اعطای پروانه FCP به شاتل و همچنین نزدیک شدن به زمان اعطای موافقت اصولی به شرکت‌های متقاضی فعالیت در بازار MVNOها، فعالیت این شرکت در این بخش بیش از سایرین شدت گرفته و پیش‌بینی می‌شود به زودی سبد محصولات و خدمات آن توسعه چشمگیری یابد.
 
این شرکت در راستای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز برای بخش‌های مختلفی نظیر شبکه‌های تلفن همراه مجازی، TD-LTE، وای‌فای عمومی و تلفن ثابت اقدام به انتشار آگهی در روزنامه‌های سراسری طی هفته‌های گذشته کرده و از تمامی مدیران، افراد متخصص و صاحب تجربه شاغل در صنعت ارتباطات کشور برای مشارکت در این پروژه‌ها دعوت به عمل آورده است.
 
این جذب نیرو که نشان از برنامه این شرکت برای تکمیل شدن زنجیره محصولات در راستای سیاست‌های جدید وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارد، در بخش‌های فنی، انفورماتیک، بازاریابی، مدیریت پروژه، توزیع و فروش و مالی خواهد بود.
 
اکانت بروز شده آرش کریم بیگی در شبکه لینکداین هم می‌گوید که وی از این پس مدیر عامل شرکت شاتل موبایل خواهد بود.
 
او پیش از این مدیر کل روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بوده و تجربه کار در اپراتورهای دیگر موبایل و شرکت‌های اینترنتی را در کارنامه خود دارد.
 
شاتل یکی از هفت شرکت دارنده پروانه FCP است که براساس این پروانه با مجوز وزارت ارتباطات قادر به عرضه طیفی از خدمات ثابت شامل TD-LTE، وای فای عمومی، OTT، تلویزیون اینترنتی، تلفن ثابت، FTTX، تلفن اینترنتی، xDLS، دیتاسنتر، VOD، شبکه توزیع محتوا و IXP خواهد بود.
 
شاید بهتر باشد اینطور گفت که مشترکان فعلی این شرکت می‌توانند منتظر عرضه خدمات همگرای متنوعی روی اشتراک خود باشند.

​​