اپراتورها

بیسفون میگوید سرویس تماس رایگان داخلی با فشار اپراتورها و دستور رگولاتوری متوقف شد

com bistalk bisphone10.jpg

پیام رسان ایرانی بیسفون طی اطلاعیه ای اعلام کرد سرویس تماس رایگان داخلی با فشار اپراتورهای تلفن همراه و دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محدود شده است.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این پیام رسان از هفته اول آذرماه سال جاری، امکان تماس رایگان با مشترکین اپراتورهای تلفن همراه و ثابت را با حفظ شماره اپراتور میزبانشان ممکن ساخته بود. با استفاده از این سرویس، کاربران بیسفون می‌توانستند با شماره همراه اول، ایرانسل و یا رایتل خود، با مشترکین سایر اپراتورهای تلفن همراه یا ثابت کشور بدون پرداخت هزینه و از طریق شماره خود به طور رایگان تماس صوتی برقرار کنند.

این پیام رسان طی اطلاعیه ای کوتاه در کانال خود اعلام کرده "با تشکر از استقبال شما از سرویس تماس خارج از شبکه بیسفون، به اطلاع می‌رسانیم که این سرویس فقط برای برقراری تماس‌های بین‌المللی ارایه شده و امکان تماس از کد یک کشور با کد همان کشور امکانپذیر نمی‌باشد. با عرض پوزش بابت محدودیت پیش آمده، جهت شفاف سازی افکار عمومی به اطلاع میرساند محدودسازی تماس رایگان داخل کشور پیرو فشار اپراتورهای موبایل و دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام شده است".

 


​​