فناوری اطلاعات

جشنواره خرید زود فود از درگاه پرداخت جیرینگ آغاز شد

منبع: سینا
سامانه سفارش اینترنتی غذای زودفود با همکاری شرکت جیرینگ به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق(ع) طرح هیجان‌انگیزی با عنوان “گل یا پوچ… بدون پوچ!” برگزار می‌کند.
 
در این طرح که از روز شنبه ۱۲ دی ماه تا روز چهارشنبه ۱۶ دی ماه از طریق سایت زودفود برگزار می‌شود، هدایای نفیسی از جمله یک دستگاه پلی‌استیشن ۴، دو دستگاه گوشی آیفون ۶S، دو سفر به جزیره کیش با همراه، دو ساعت هوشمند جدید سامسونگ gear s2، یک ماه ناهار رایگان برای دو نفر، یک هفته ناهار رایگان برای ۲۰ نفر، ۱۰۰ عدد بلیت دو نفره سینما، ۵۰ عدد بلیت تئاتر و هزاران جایزه دیگر برای کسانی که اقدام به سفارش غذای خود از این سامانه کنند، در نظر گرفته شده است.
 
برای اینکه شانس برنده شدن هر یک از جوایز فوق را داشته باشید، کافی است یک سفارش غذا از هر یک از ۱۳۰۰ رستوران عضو زودفود در تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز و یا کرج ثبت کنید تا کد انتخاب جایزه برای شما ارسال شود سپس این شما خواهید بود که یکی از ۶۰۰۰ خانه جایزه را انتخاب می‌کنید و پشت آن خانه‌ها جایزه‌های مختلف قرار دارند.
 
مشترکان همراه اول در صورتی که با کیف پول همراه خود و از طریق درگاه جیرینگ اقدام به پرداخت فاکتور صادر شده کنند، سه شانس قرعه‌کشی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.
برای شارژ کیف پول جیرینگ خود #۳*۷* را شماره‌گیری کنید.
 
با شروع جشنواره خانه‌های جایزه یکی پس از دیگری توسط کاربران باز خواهند شد و برای امتحان کردن شانس خود و دریافت عیدی از زودفود باید سریع عمل کنید. نگران برخورد با خانه پوچ نباشید چون همانطور که از عنوان طرح برمی‌آید هیچ خانه‌ای بدون جایزه نخواهد بود.
 
برای دریافت کدهای جایزه باید هزینه سفارش را آنلاین پرداخت کنید، امکان پرداخت از درگاه جیرینگ (ویژه مشترکان همراه اول ) و هپی کارت نیز بر روی سایت زودفود وجود دارد.
برای شرکت در این قرعه‌کشی باید از روز شنبه ۱۲ دی ماه تا چهارشنبه ۱۶ دی ماه به سایت http://zoodfood.com مراجعه کنید.

​​