تلفن همراه

امکان اتصال چند ساعت اپل به یک آیفون فراهم شد

نسخه بتای سیستم عامل iOS 9.3 اپل مخصوص مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری تنها محصولی نبود که اپل امروز عرضه کرد. این شرکت همچنین نسخه بتای سیستم عامل watchOS 2.2 را برای ساعت مچی هوشمند خود در اختیار شرکت‌های نر‌م‌افزاری گذاشت.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این نسخه جدید از سیستم عامل اپل مخصوص ساعت مچی هوشمند Apple Watch همراه با یک قابلیت ویژه و منحصر به‌فرد عرضه شده است.

با این قابلیت شما هم‌اکنون می‌توانید چندین ساعت مچی هوشمند Apple Watch را به صورت همزمان به یک دستگاه آیفون متصل کنید. البته این اتفاق تنها زمانی صورت می‌گیرد که تمام ساعت‌های مچی به سیستم عامل watchOS 2.2 مجهز شده‌ باشند و البته آیفون مذکور هم سیستم عامل iOS 9.3 را شامل شود.

نسخه بتای سیستم عامل watchOS 2.2 یک منوی جدید با نام Nearby را در خود جا داده است که به کمک آن می‌توانید بخش Glances در ابزار Maps را در اختیار بگیرید. منوی Nearby زیرمجموعه‌هایی از جمله Food، Drinks، Shopping، Travel، و Health را برای شما به نمایش می‌گذارد تا به کمک آنها بتوانید به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار با سیستم عامل watchOS 2.2 می‌تواننند جزییات بیشتری را در ابزارهای خود ارایه دهند. این مسئله به آن معنی خواهد بود که به صورت دایم می‌توانید در جریان انرژی فعال مصرف شده یا زمان سپری شده برای انجام فعالیت‌های بدنی قرار بگیرید.


​​