تلفن همراه

فناوری پوشیدنی جدید سامسونگ با قابلیت سنجش میزان چربی بدن

شرکت سامسونگ فناوری پوشیدنی جدیدی را آماده ورود به بازار کرده است که از نظر ظاهری شبیه به ساعت هوشمند Gear S2 است. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که سامسونگ این فناوری هوشمند مخصوص تناسب اندام را تکمیل کرده است و برای آن قابلیت‌های جدید از جمله سیستم سنجش چربی بدن را در نظر گرفته است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این دستگاه جدید در سیستم داخلی سامسونگ با کد SM-R150 شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد یک دستبند هوشمند مخصوص تناسب اندام باشد که مبتنی بر سیستم عامل Tizen OS ساخته شده است.

این دستبند هوشمند مانند ساعت Gear S2 یک صفحه چرخشی دارد که به کاربر امکان می‌دهد قابلیت‌ها و منوهای داخلی را به راحتی در اختیار بگیرد و به راحتی به امکانات سیستم عامل دسترسی پیدا کند.

این دستبند هوشمند از فناوری جدید Bio-Processor سامسونگ بهره می‌برد و تمام امکانات لازم در زمینه تناسب اندام را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دستبند جدید به جای آنکه از حسگرهای اوپتیکال روی پوست بدن استفاده کند، به کمک سیستم Bio-Processor ضربان قلب را تشخیص می‌دهد. کاربران با این دستبند هوشمند می‌توانند همه امکانات مورد نیاز در زمینه تناسب اندام را در اختیار داشته باشند.


​​