لبه تکنولوژی

«نیت»؛ چمدان هوشمند تاشو

منبع: عصرایران
بدنه سخت این چمدان تاشو هنگامی که باز می شود به خوبی از تمام محتویات داخلی محافظت می کند و زمانی که دیگر به آن نیاز ندارید می توانید نیت را جمع کنید تا فضای زیادی را اشغال نکند.
 
چمدان ها برای سفرهای طولانی گزینه ای مناسب برای حمل مطمئن بار محسوب می شوند اما هنگامی که به خانه باز می گردید احتمالا فضای زیادی را اشغال می کنند. بر همین اساس، بسیاری از مردم به جای چمدان از ساک استفاده می کنند اما ساک همواره بهترین گزینه برای حمل اشیا ارزشمند شما نیست. چمدان نیت (Neit) بهترین های این دو دنیا را گرد هم آورده و البته ویژگی هوشمند بودن را نیز یدک می کشد.
 
 
بدنه سخت این چمدان تاشو هنگامی که باز می شود به خوبی از تمام محتویات داخلی محافظت می کند و زمانی که دیگر به آن نیاز ندارید می توانید نیت را جمع کنید تا فضای زیادی را اشغال نکند. چهار چرخ، زیپ های ضد آب و GPS که امکان تعیین موقعیت مکان چمدان با استفاده از گوشی هوشمند را امکان پذیر می کند از دیگر ویژگی های نیت هستند.
 
 
البته تعیین مکان چمدان نیت تنها یک بخش از ویژگی های اپلیکیشن اختصاصی این چمدان است و تیم سازنده ارائه خدمات یکپارچه برای رزرو پرواز، تعیین مسیر در شهرهای خارجی با GPS، و رزور هتل را نیز برنامه ریزی کرده اند. چمدان نیت برچسب قیمت 212 دلاری را یدک می کشد.

​​