فناوری اطلاعات

مایکروسافت: اطلاعات مندرج در وب سایت مان اشتباه بود، از بیت کوین پشتیبانی می کنیم

منبع: دیجیاتو
روز گذشته مایکروسافت از طریق وب سایت رسمی خود خبر داد که از این پس، کاربران قادر نخواهند بود تا پول مجازی یا همان بیت کوین را به حساب های کاربری شان منتقل سازند و پشتیبانی مایکروسافت از این پول مجازی متوقف خواهد شد.
 
 
همین خبر، ضربه ای سهمگین بر پیکر اعتبار بیت کوین وارد آورد ولی اکنون، کمتر از ۲۴ ساعت بعد، مایکروسافت بیان می کند که این موضوع حقیقت نداشته و اطلاعات اشتباهی در بخش پشتیبانی وب سایت رسمی اش منتشر شده است. کمپانی ساکن رموند بیان می کند که همچنان از بیت کوین پشتیبانی به عمل خواهد آورد.
 
سخنگوی مایکروسافت در همین رابطه می گوید:
 
«ما همچنان به پشتیبانی از بیت کوین ادامه می دهیم و با انتقال این وجه به حساب کاربری خود می توانید در فروشگاه اکس باکس یا ویندوز به خرید موارد مختلف بپردازید. از بابت اطلاعات اشتباه و نادرستی که در وب سایت ما به نشر در آمده بود، عذرخواهی می کنیم. اکنون اطلاعات اشتباه حذف و تصحیح شده اند.»
 
چیزی که مایکروسافت نمی گوید، این است که چگونه چنین اطلاعات اشتباهی به وب سایت رسمی اش راه پیدا کرده اند اما در هر حال، اکنون کاربران حامی بیت کوین همچنان قادر هستند تا مبالغ خریدهای خود در فروشگاه مجازی مایکروسافت را با این پول مجازی پرداخت کنند.

​​