باندپهن

تشکیل مجمع عمومی مخابرات

منبع: ایسنا
مجمع عمومی شرکت مخابرات 24 فروردین‌ماه برگزار می‌شود.
 
امسال در دستور کار این مجمع مواردی چون افزایش سرمایه، اصلاح اساسنامه، تکمیل اعضای هیات مدیره (انتخاب و معرفی نمایندگان جدید دولت در هیات مدیره مخابرات) و انتخاب اعضای علی‌ البدل هیات مدیره اعلام شده است.
 
پیش از این نیز اواخر اسفند ماه سال گذشته نیز مجمعی برای معرفی نمایندگان دولت در هیات مدیره مخابرات تشکیل شد اما با توجه به درخواست نمایندگان دولت در مخابرات و با اعلام تنفس طبق ماده 104 قانون تجارت، مجمع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده مخابرات ایران به 11 فروردین ماه سال 1395 موکول شد.
 
در آن دوره رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران اینگونه اعلام کرده بود که این تنفس با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر متبلورسازی هر چه بیشتر همدلی و همزبانی دولت و ملت در سال 94 و با توجه به درخواست نمایندگان سهام عدالت و وزارت اقتصاد و دارایی به منظور اصلاح اساسنامه، افزایش سرمایه و معرفی اعضای حقیقی برای تکمیل اعضای هیئت مدیره، در این جلسه مورد رای گیری قرار می گیرد.
 
البته به طور معمول در ماه‌های اول سال مجمع عمومی سالانه شرکت مخابرات نیز برگزار می‌شود که این مجمع متفاوت بوده و در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 
مجمع روز 24 فروردین ماه ساعت 9 و در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و سهامداران این شرکت یا وکلای قانونی آنها به منظور اخذ برگ حضور در جلسه می‌توانند پیش از برگزاری این مجمع اقدام کنند.

​​