باندپهن

مدیر عامل مخابرات ایران: امیدواریم تعامل جهرمی با اپراتورها منجر به توسعه شبکه ملی باند پهن کشور شود

منبع: تسنیم
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به مدیریت آذری جهرمی در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: استفاده از جوان‌ها در پست‌های اجرایی بزرگترین سرمایه مملکت است.
 
رسول سرائیان در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت ارتباطات زیرساخت به نمایندگی از طرف اپراتورهای مخابراتی کشور به تقدیر از عملکرد خسروی پرداخت و اظهار کرد: کارنامه خسروی در کردستان، آذربایجان شرقی، مازندران و پست‌های مخابراتی است. اثر مدیریتی محمود خسروی در توسعه ارتباطات استانی همواره برجا خواهد بود.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: سال 84 که بنده در شرکت ارتباطات سیار مسئولیت داشتم بالغ بر شش میلیون و 400 هزار فیش تلفن همراه صادر کرده بودیم که بدون زیرساخت توسعه یافته مخابرات تهران به لطف مهندس خسروی، امکان سرویس‌دهی وجود نداشت.
 
وی با بیان اینکه خدمات خسروی در زمان مدیریت رگولاتوری و فعال کردن اپراتور دوم موبایل کشور فراموش ناشدنی است، گفت: ایشان در چهار دولت مختلف همواره جزو مدیران ارشد وزارتخانه بودند و از این جهت قابل ستایش است.
 
او افزود: فعالیت‌های وی باعث شد تا ظرف دو سال حجم عظیمی از پهنای باند در کشور ایجاد شود.
 
سرائیان معارفه آذری جهرمی در روز جوان را به فال نیک گرفت و عنوان کرد: ایشان فرد جوان و نخبه‌ای است که در نقطه عطف توسعه شبکه ملی باند پهن کشور به زیرساخت ملحق شده و امیدواریم تعامل وی با اپراتورها منجر به تحقق این موضوع شود.
 
وی یادآور شد: بنده در سن 34 سالگی مدیر عامل مخابرات اصفهان شدم و در آن زمان جوان‌ترین مدیر به حساب می‌آمدم؛ لذا استفاده از جوان‌ها در پست‌های اجرایی را بزرگترین سرمایه مملکت می‌دانم.

​​