لبه تکنولوژی

اتومبیل اپل در سال ۲۰۲۱ راهی بازار می‌شود

منبع: دیجی کالا
چند سالی می‌شود که شایعات و خبرهای مختلفی درباره‌ی خودروی اپل منتشر شده است. خودروی الکترونیکی اپل که خودران خواهد بود مدت زمان زیادی است که سر و صدا به راه انداخته و در حالی که شایعات زیادی درباره‌ی آن وجود دارد، اپل هیچ واکنشی نسبت به آن‌ها نشان نداده است. در جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، گفته شده که این خودرو دیرتر از چیزی که انتظار می‌رفت راهی بازار می‌شود و در سال ۲۰۲۱ به فروش خواهد رسید.
 
قبلا انتظار می‌رفت که اپل خودروی خودش را در سال ۲۰۲۰ راهی بازار کند، اما در اطلاعات جدید گفته شده که عرضه‌ی آن با تاخیر مواجه شده است. این اطلاعات از طرف فردی داخل شرکت اپل منتشر شده و گفته که اتوموبیل خودران این شرکت دیرتر عرضه می‌شود. همچنین گفته شده که این اتومبیل با اسم رمز «پروژه تایتان» (Project Titan) در حال ساخت است.
 
خودروی اپل در سال ۲۰۲۱ راهی بازار خواهد شد.
تا عرضه‌ی خودروی اپل ۵ سال زمان باقی مانده و این در حالی است که هنوز هیچ گونه اطلاعات رسمی از اتومبیل خودران این شرکت منتشر نشده است. به احتمال زیاد این محصول با تغییرات زیادی همراه خواهد بود و ویژگی‌های بسیار جدیدی خواهد داشت. حتی بعید نیست روند تولید این خودرو هم متوقف شود.
 
باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپل در حال تولید چه محصولی است. آیا این اتومبیل می‌تواند تحولی بزرگ در بازار اتومبیل‌های خودران به وجود بیاورد.

​​