بازار سرمایه

فردا: زنگ بورس با مخابرات به صدا در می آید

منبع: شرکت مخابرات ایران
به مناسبت سالروز عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس، مراسم نمادین نواختن زنگ آغاز معاملات فردا سه شنبه 19مردادماه در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می شود.
 
در این مراسم که با حضور تعدادی از مدیران شرکت مخابرات ایران، معاونان و مدیران بورس اوراق بهادار تهران، کارگزاران بورس و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد، سالگرد عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس به صورت نمادین گرامی داشته می شود.
 
بورس اوراق بهادار تهران به تمامی شرکت های پذیرفته شده این امکان را می دهد که با برگزاری این مراسم، مواردی همچون معرفی محصول جدید، سالروز تاسیس شرکت، عقد قراردادهای بزرگ و سایر رویدادهای خاص، مهم و تاثیرگذار در شرکت، را به صورت رسمی اطلاع رسانی کنند.
 
در این مراسم که از تیرماه سال 1394 برای 50 شرکت برتر بورسی به لحاظ ارزش بازار و با هدف تعامل  بیشتر با ناشران پذیرفته شده در بورس و یادآوری ارتباط و تعامل ناشر با بازار سرمایه برگزار می شود، زنگ آغاز معاملات به صورت نمادین توسط مدیرعامل شرکت مدعو در ساعت 9 صبح نواخته می شود.
 
گفتنی است یکی از جذاب ترین مراسم در بسیاری از بورس های دنیا، نواختن زنگ آغاز یا پایان معاملات توسط شرکت های پذیرفته شده در بورس است که همه ساله طی تشریفاتی خاص اجرا می شود.

​​