تلفن همراه

شارژ شگفت انگیز ایرانسل پلکانی شد

 

 

 
سرویس شارژ شگفت انگیز ایرانسل که پیش از این امکان استفاده از 20 درصد شارژ هدیه مضاعف داخل شبکه در یک بازه محدود را برای مشترکین این اپراتور امکان پذیر می‌ساخت به صورت پله ای درآمد. بر این اساس مشترکین ایرانسل با خرید کارت شارژ گرانتر، امکان دریافت تا 30 درصد شاژ مضاعف داخل شبکه را خواهند داشت. 
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بنابر اعلام ایرانسل، مشترکان سیمکارت های اعتباری ایرانسل میتوانند بر اساس جدولی که در زیر آمده، تا 30 درصد اعتبار هدیه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده را در زمان خرید شارژ دریافت کنند و ظرف حداکثر ۲۰ روز، از اعتبار هدیه خود برای برقراری مکالمه‌های ایرانسلی، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی و یا استفاده از اینترنت همراه بهره گیرند.
 
 
مبلغ شارژ اعتبار هدیه (تومان)   مجموع شارژ (تومان) مدت اعتبار
۱,۰۰۰ تومان 91/7 1.009/1 ۳ روز
۲,۰۰۰ تومان 275/2 2.110/1 ۵ روز
۵,۰۰۰ تومان 917/4 5.504/6 ۱۰ روز
۱۰,۰۰۰ تومان 2.293/5 11.467/8 ۱۵روز
۲۰,۰۰۰ تومان 5.504/5 23.853/1 ۲۰ روز

 

برای فعال‌سازی شارژ شگفت انگیز جدید ایرانسل با روش پله ای ، همانند قبل کافی است به جای شماره‌گیری کد دستوری معمول، رمز شارژ را با کد #شماره ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۴* وارد شود. 
 
 
بنابر اعلام ایرانسل، پس از اتمام مهلت زمانی استفاده از شارژ شگفت انگیز، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد. اطلاع از میزان اعتبار شارژ اصلی یا شارژ شگفت انگیز از طریق شماره گیری کددستوری *۱۴۱*۱# در هر لحظه امکان پذیر است. 
 
در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و نظایر آن، تا پایان اعتبار طرح مربوط، امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت. با توجه به اینکه در صورت فعال‌سازی همزمان چندین طرح، امکان بازپرداخت هزینه عضویت در طرح مقدور نیست،ایرانسل تاکید دارد در صورت تمایل به عضویت در طرحی خاص، اطمینان حاصل نمایید که عضو طرح دیگری نیستید. مثلا اگر عضو طرح جزیره هوشمند باشید و از شارژ شگفت‌انگیز برای شارژ حساب خود استفاده نمایید، حساب شما به صورت شگفت‌انگیز شارژ نخواهد شد، بلکه به صورت عادی شارژ و به حساب اصلی شما منتقل می‌شود. این قانون در مورد طرح‌های «مکالمه رایگان» و «بسته ترکیبی من» نیز اعمال می‌شود.
 
مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، معادل بیشترین زمان اعتبار شارژ موجود و شارژ خریداری شده است. بدین معنی که اگر در زمان استفاده از شارژ شگفت انگیز ۱۰ روزه، شارژ ۲۰,۰۰۰ تومانی (با اعتبار ۲۰ روز) بخرید، اعتبار مجموع شارژ شگفت انگیز شما ۲۰ روز خواهد بود. همچنین اگر در حال استفاده از شارژ شگفت انگیز ۳ روزه باشید و شارژ ۲,۰۰۰ تومانی با اعتبار ۵ روز بخرید، حداکثر اعتبار مجموع شارژ شگفت انگیز شما همان ۵ روز است.
 
در هنگام استفاده از خدمات رومینگ هم امکان بهره گیری از  اعتبار هدیه وجود ندارد اما انتقال شارژ با شارژ شگفت انگیز ممکن نیست. شارژ شگفت انگیز، صرفا برای بهره‌مندی از سرویس‌های داخل شبکه (ایرانسلی) قابل استفاده است.

​​