رگولاتوری

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس: نحوه واگذاری مخابرات به بخش خصوصی صحیح نبود

منبع: مهر
حجت الاسلام علیرضا سلیمی گفت: نحوه واگذاری شرکت مخابرات به بخش خصوصی صحیح نبود و دولت باید به دنبال راهکاری باشد تا این ثروت ملی به مردم باز گردد.
 
حجت الاسلام علیرضا سلیمی عصر شنبه در جلسه مشترک شورای اداری  شهرستان های محلات، دلیجان و خمین که با حضور محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، از نحوه واگذاری شرکت مخابرات به بخش خصوصی انتقاد کرد و گفت: نحوه واگذاری مخابرات به بخش خصوصی که در دولت قبل اتفاق افتاد صحیح نبوده و باید اصلاح شود.
 
دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: دولت باید به دنبال ساز و کار و راهکاری باشد تا بتواند این ثروت ملی را به محل اصلی خود بازگرداند و درآمدهای آن صرف عموم مردم شده و در مسیر اصلی خود هزینه شود.
 
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: در هفته دولت باید از تلاش های دولت در طول یک سال زحمت شبانه روزی و تلاش برای به انجام رساندن پروژه ها در این شرایط سخت، تشکر کرد.
 
سلیمی افزود: حضور مسئولین در نقاط مختلف کشور و به سامان رسیدن پروژه ها نشان دهنده تلاش و فعالیت دولتمردان در کشور است.
 
وی تصریح کرد: در سال های اخیر انقلابی در زمینه ارتباطات در کشور اتفاق افتاده و این بخش متحول شده است و اکنون شاهد یک عصر نوین در زمینه ارتباطات در ایران هستیم.
 
دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بحث زیرساخت های ارتباطات را در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در حوزه ارتباطات از نیروهای توانمند و دانشمندان بومی کشور استفاده فراوانی شده و در این بخش نمره بسیار خوبی کسب کرده ایم.

​​