باندپهن

۶ هزار و ۷۰۰ پروژه مخابراتی به بهره برداری می‌رسد

منبع: مهر
۶ هزار و ۷۰۰ پروژه مخابراتی همزمان با هفته دولت، در سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
همزمان با فرارسیدن هفته دولت، بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ طرح و پروژه مخابراتی در ۲۲ استان کشور، با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
 
این پروژه‌ها شامل افتتاح مراکز سوئیچ،  پروژه‌های فیبرنوری، نصب آنتن BTS و پروژه‌های دیگر مانند ساختمان رادیو، WLL و دیتا است که همزمان با هفته دولت در مناطق مختلف کشور به بهره برداری می رسد.
 
شرکت مخابرات استان فارس با افتتاح ۲۰۵۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۲ میلیارد تومان بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش مخابرات در هفته دولت امسال به خود اختصاص داده است و  استان های کردستان با ۴۲۶ پروژه و ۱۲۱ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده، خراسان شمالی با ۴۱۵ پروژه و اعتبار ۹۸ میلیارد تومان و تهران با ۴۶۵ پروژه و سرمایه گذاری ۸۴ میلیارد تومان، در رتبه های بعدی از لحاظ میزان سرمایه‌گذاری و حجم پروژه‌های قابل افتتاح قرار دارند.
 
دیگر پروژه های مخابراتی هفته دولت امسال در استانهای اصفهان، زنجان، خراسان جنوبی، مرکزی، هرمزگان، قم، قزوین، گلستان، لرستان، همدان، اردبیل، یزد، بوشهر ، آذربایجان غربی، چهار محال و بختیاری و سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد.

​​