تلفن همراه

نوکیا احتمالا در حال تست اولین گوشی هوشمند خود است

منبع: زومیت
برند نوکیا که زمانی خود اعتبار ارزنده‌ای برای خریداران داشت، تقریبا به طور کامل در دنیای موبایل‌های هوشمند از بین رفته است. حال ظاهرا این شرکت مجددا قصد دارد به صنعت یاد شده بازگردد و گفته می‌شود احتمالا در حال تست اولین گوشی‌هوشمند خود است.
 
پس از اینکه نوکیا از برنامه‌های خود برای بازگشت به بازار گوشی‌های هوشمند خبر داد، این موضوع به یکی از داغ‌ترین مباحث دنیای فناوری مبدل شده است. نوکیا که زمانی بر صنعت موبایل پادشاهی می‌کرد حالا مجددا تصمیم گرفته تا به اصالت خود بازگشته و نام خود را مجددا احیا کند.
 
نوکیا در سراسر جهان هنوز هم طرفداران قابل توجهی دارد، اما بدون ارائه‌ی یک برنامه و بدون تولید محصولات جدید، این کمپانی فنلاندی کار بسیار سختی برای رقابت مجدد با بزرگان حال حاضر این حوزه را در پیش خواهد داشت.
 
در حالیکه همه انتظار دارند نوکیا در اواخر سال ۲۰۱۶ مجددا به بازار گوشی‌های هوشمند بازگردد، هنوز مشخص نشده که محصولات جدید این شرکت چه هستند و چه زمانی عرضه خواهند شد.
 
شایعه‌ای جدید، پاسخی برای سوال فوق دارد. بر اساس این شایعه، نوکیا تا پایان سال میلادی جاری حداقل دو مدل گوشی‌هوشمند را روانه بازارها خواهد کرد. علاوه بر این احتمال عرضه‌ی یک یا دو مدل گوشی‌هوشمند سطح بالا نیز توسط نوکیا وجود دارد. افزون بر آنچه اشاره شد، دو گوشی‌هوشمند اندرویدی دیگر نیز از جانب این شرکت معرفی خواهند شد و با توجه به اینکه تست این محصولات چگونه پیش رود، ممکن است زمان عرضه‌ی آن‌ها اواخر سال جاری یا نهایتا اوایل سال آینده باشد.
 
بر اساس تصویر جدیدی که در در حساب کاربری رسمی نوکیا در توییر منتشر شده، احتمال دارد که این کمپانی یکی از گوشی‌های هوشمند اندرویدی جدید خود را امسال معرفی کند. 
 
به نظر می‌رسد نمونه‌ی اولیه محصولی که نوکیا هم اکنون در حال کار بر روی آن است هنوز معرفی نشده، با این وجود ممکن است امید به تولید محصول جدید از جانب این کمپانی فنلاندی نیز به اشتباه باشد. حتی نمی‌توان در این لحظه با اطمینان گفت که محصول یاد شده اولین گوشی‌هوشمند اندرویدی نوکیا خواهد بود.
 
 
متاسفانه در حال حاضر فقط نمایی از بخش پشتی دستگاه را در تصویر بالا می‌توانیم مشاهده کنیم و به همین دلیل به سختی می‌توان در مورد اینکه آیا این محصول معرفی شده یا نه سخن گفت. 
 
نظر شما در این مورد چیست؟ آیا بازگشت نوکیا به عرصه‌ی موبایل‌های هوشمند با موفقیت همراه خواهد شد و آیا این شرکت فنلاندی می‌تواند مجددا امپراطوری عظیم خود را از رقبا باز پس گیرد؟

​​