فناوری اطلاعات

انتصاب جدید در ارتباط فردا؛ مهدی رضایی معاون مالی و پشتیبانی

معاون مالی و پشتیبانی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با توجه به تغییر ساختار سازمانی این شرکت معرفی شد.
مهدی رضایی كه به عنوان معاون مالی و پشتیبانی این شرکت انتخاب شده است، پیش از این به عنوان معاون مالی و سرمایه گذاری بانک پارسیان مشغول به کار بوده است.
 
وی در کنار دو معاون دیگر، فرشید اردوانی (معاون بازریابی و عملیات) و نیما نامداری (معاون طرح و توسعه) اهداف توسعه‌ای این شرکت  را پیش‌ می‌برند.
 
طرح‌ها و برنامه‌های شرکت ارتباط فردا و همچنین موفقیت‌های این شرکت طی سال گذشته موجب توسعه آن و تغییر ساختار سازمانی‌اش شده است. از همین رو شرکت ارتباط فردا از هفته ابتدایی شهریور ماه با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای که در دستور کارش قرار داده است ساختار سازمانی جدیدی را پیاده کرد.
 
این شرکت برای تمرکز بیشتر بر چشم‌انداز تعریف شده‌اش و همچنین برای توسعه و پیشرفت بیشتر در سازمان، محیطی را فراهم کرده تا فرصت‌هایی را برای خود و افراد کلیدی این صنعت ایجاد کند تا در کنار یکدیگر بتوانند موجب رشد و ارتقای صنعت پرداخت کل کشور شوند.
 
سابقه فعالیت افراد تعیین شده برای سه معاونت اصلی این شرکت نشان می‌دهد، مدیران ارشد این شرکت سعی خواهندکرد تا با گرد هم آوردن چهره‌های سرشناس و موفق صنعت پرداخت گامی موثر در جهت نیل به اهداف سازمانی و همچنین ارتقای صنعت پرداخت کشور بردارند.

​​