فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: دانش‌آموزان تهدیدهای فضای مجازی را تبدیل به فرصت کنند

منبع: تسنیم
وزیر ارتباطات گفت: دانش آموزان با نحوه انتخاب و استفاده خود از فضای مجازی تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند.
 
محمود واعظی در آئین بازگشایی رسمی مدارس با حضور در دبیرستان مهدیه رجائی شهر استان البرز و با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در دنیای امروز ثروت علم و داشتن نیروی انسانی پرتلاش و با تفکر دانش بنیان ثروت است.
 
وی همچنین با بیان اینکه همین موضوع سبب ثبات جایگاه کشور در منطقه شده است، خاطر نشان کرد: یکی دیگر از دلایل شکست دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران نهضت بیداری اسلامی است. رهبر هوشمند و ملت فکور سبب شدند تا ایران در جهان عزیز بماند و دانش آموزان نیز باید تمام وقت خود را صرف یادگیری و پیشرفت علوم مختلف کنند تا برای سازندگی کشور آماده شوند.
 
وزیر ارتباطات افزود: خداوند این استعداد را به نوجوانان و جوانان ما داده است تا شاهد دستاوردهای فراوان در حوزه‌های مختلف باشیم و این یکی از دلایل پیشتازی ما در موضوعات مختلف است.
 
واعظی تاکید کرد: تمام امید نظام، رهبری و دولت دانش آموزان هستند که امیدواریم بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتر کشور توسط آنها باشیم.
 
وی در ادامه با اشاره به استفاده درست دانش آموزان از فضای مجازی و توجه این قشر به این فضا بیان کرد: این دانش آموزان هستند که با نحوه انتخاب و استفاده خود از این فضا تهدیدها را تبدیل به فرصت می‌کنند.
 
واعظی گفت: این مدرسه به عنوان پایلوت به ابزار هوشمند تجهیز شده است تا دانش آموزان بتوانند استفاده مفیدی را از تکنولوژی در زمینه آموزش داشته باشند.
 
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت استان البرز در حوزه ارتباطات بتوانیم مدارس هوشمند را در این استان افزایش دهیم تا تکنولوژی را به خدمت ارتقا علمی در آوریم.

​​