تلفن همراه

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد: بهره مندی استان کردستان از تکنولوژی نسل 4/5 همراه اول

منبع: تماس نیوز
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیارگفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری با هدف ارایه خدمات بهتر به شهروندان کردستانی ،شهرستان های استان مجهز به تکنولوزی نسل چهارونیم که به روزترین تکنولوژی نسل همراه اول است می شوند.
 
وحید صدوقی مدیر عامل شرکت همراه اول درمراسم افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان افزود:برای ارایه خدمات بهتر 229 سایت بازسازی شده است و درچند ماه آینده نیز 276 سایت نوسازی می شود.
 
وی با اشاره به اعتبار هزینه شده برای بهره برداری از پروژه های همراه اول در استان کردستان، اظهار داشت:برای بهره برداری از پروژه های همراه اول مبلغ 676 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
صدوقی با اشاره به اینکه 148 سایت نسل سه و37 سایت نسل چهار تاکنون اجرا شده است، تاکید کرد:  برنامه‌ای دردست اقدام داریم که از مرداد امسال تا مرداد سال آینده 131 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه ارتباطات همراه اول انجام شود.
 
وی ادامه داد: ازالزامات نسل چهار تامین فیبرنوری است که به همین منظور 73 سایت در استان اجرا شده است.
 
مدیر عامل شرکت همراه اول با بیان اینکه در حوزه همراه اول در سطح استان اجرای 313 سایت 3G در دست اقدام است، افزود: از این  تعداد 180 سایت آن دارای  آخرین تکنولوژی است که تا مرداد ماه سال آینده باید ایجاد کنیم.
 
وی یادآور شد: سعی ما براین است که در اکثر شهرهای استان کردستان پوشش نسل 3 را اجرا کنیم و تلاش بر این است که با کیفیت بهتر بتوانیم توسعه ارتباطات همراه اول را داشته باشیم.
 
صدوقی با اشاره به اینکه در پنج استان کشور بالاترین سهم بازار در کشور را داریم، افزود: کردستان یکی از استان‌هایی است که بالاترین سهم بازار در کشور را داراست.
 
وی مبلغ سرمایه گذاری شده در دولت یازدهم برای توسعه خدمات و ارتقای کیفیت خدمات رسانی همراه اول را بالغ بر 229 میلیارد ریال اعلام کرد .
 
مدیر عامل شرکت همراه اول موضوع کیفیت در ارایه خدمات را خط قرمز مجموعه همراه اول خواند و افزود: برای تحقق کیفیت بهتر خدمات رسانی از سرعت افزایش کمیت کاسته و به کیفیت توجه ویژه خواهیم داشت.

​​