باندپهن

پوررنجبر: مشکلات مخابرات حل می شود/ مخابرات گنج است

منبع: مخابرات منطقه تهران
نایب رییس و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: شرکت مخابرات با توجه به مدیریت خوبی که دارد، مشکلات را به مرور حل کرده و به مسیر خود ادامه خواهد داد.
 
مظفر پوررنجبر با حضور در نمایشگاه الکامپ 2016 به بازدید از غرفه مخابرات پرداخت وی در حاشیه این بازدید در پاسخ به پرسش مبنی بر بحث هایی که درباره نحوه خصوصی سازی شرکت مخابرات مطرح می شود، اظهار کرد: به نظر می رسد این مشکلات در آینده برطرف خواهد شد و شرکت مخابرات با مدیریرت خوبی که دارد می تواند مسیر خود را ادامه دهد. 
 
پوررنجبر با بیان اینکه اکنون در حوزه هایی مانند فیبرنوری نیز مشخص است که شرکت مخابرات مسیر رو به رشد خود را طی می کند، گفت: امیدواریم مشکلات اخیر مخابرات نیز به زودی برطرف شود اما در هر صورت ترکیب فعلی هیات مدیره این شرکت ترکیب خوبی است که امید می رود با مدیریت آنها شرکت مسیر خوبی را در پیش بگیرد.
 
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات همچنین یادآور شد: شرکت مخابرات مانند اتومبیلی است که صاحبان آنان در دوره ای تصمیماتی برای آن گرفته بودند اما به هر صورت این اتومبیل مسیر خود را طی خواهد کرد هرچند ممکن است در این مسیر گاه با دشواری هایی همراه شود.
 

​​