تلفن همراه

با این برنامه موبایلی بهره وریتان را افزایش دهید

منبع: مهر
امروزه دهها برنامه توسط شرکت های مختلف طراحی شده که با تجمیع امور مختلف هر فرد به وی کمک می کنند تا از اوقات خود به بهترین نحو استفاده کند.
یکی از تازه ترین این برنامه ها فوکوس نام دارد که توسط سامسونگ طراحی شده و مهم ترین کارکرد آن سازماندهی و تجمیع اطلاعات ایمیل ها، فهرست های تماس، یادداشت ها، اطلاعات تقویم و ... در قالب مجموعه ای از زبانه هاست.
 
جستجوگر قدرتمند این برنامه تلفن همراه به کاربر امکان می دهد تا با یافتن دقیق اطلاعات مورد نظر بتواند در مورد برنامه های روزانه خود به بهترین نحو تصمیم بگیرد و به طور بهینه از اوقات خود استفاده کند.
 
برنامه فوکوس با بررسی داده های جمع آوری شده به هر کاربر در مورد برنامه های آتی وی مانند قرار ملاقات در ساعات آینده یا برنامه ریزی شغلی هشدار می دهد.
 
همچنین از طریق این برنامه می توانید برخی افراد موجود در فهرست تماس خود را به عنوان افرادی که دریافت ایمیل از آنها مرجح است مشخص کنید تا همیشه ایمیل های ارسالی آنها را در صدر محتوای دریافتی مشاهده کنید. سازماندهی درخواست برای برگزاری نشست و برنامه ریزی کنفرانس های کاری از جمله دیگر قابلیت های این برنامه است.
 
فوکوس به طور خودکار ایمیل ها و فهرست رویدادهای هر کاربر را ثبت و مرتب می کند تا بتواند پیام ها و رویدادهای دارای اولویت را مشخص کند.
 
همگام سازی داده های برنامه های موبایلی بر روی پلتفورم های مختلف و هماهنگ سازی داده های ایمیل های مختلف از جمله دیگر امکانات برنامه یاد شده است. به منظور حفظ حریم شخصی کاربران هیچ یک از این داده ها بر روی سرورهای کلود ذخیره نمی شود. تنها نقطه ضعف این برنامه سازگاری صرف آن با گوشی های سامسونگ و نه هیچ گوشی دیگری است. همچنین این برنامه تنها با نسخه های Marshmallow  یا  Nougat آندروید سازگاری دارد.

​​