فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: فرآیندهای ماهیتی آسیاتک رو به رشد است

منبع: تسنیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان بازدید از غرفه آسیاتک در نمایشگاه دستاوردهای ICT شرکت‌های برتر حوزه فناوری اطلاعات گفت: آسیاتک شرکتی منظم و دارای فرآیندهای ماهیتی رو به رشد است.
 
در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت زیرساخت، از فاز 2 شبکه ملی اطلاعات رونمایی شد.
 
در ابتدای این مراسم، «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه «نصرالله جهانگرد» رییس سازمان فناوری اطلاعات و «محمد جواد آذری جهرمی» رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت زیرساخت از نمایشگاه دستاوردهای ICT شرکت‌های برتر حوزه فناوری اطلاعات در محل نمایشگاههای این وزارتخانه بازدید کردند.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان بازدید از غرفه آسیاتک، با بیان این جمله که آسیاتک شرکتی منظم و دارای فرآیندهای ماهیتی رو به رشد است، از پیشرفت های حاصله شبکه ملی اطلاعات از هنگام افتتاح در هفته دولت (شهریور 1395) تا بازه زمانی کنونی اطلاع پیدا کرد.
 
«محمد علی یوسفی‌زاده» مدیر عامل شرکت آسیاتک نیز طی این بازدید آخرین دستاوردهای آسیاتک در ایجاد زیرساخت های لازم و تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات را برای وزیر ارتباطات تشریح کرد.
 
مرحله دوم شبکه ملی اطلاعات، با هدف رونق بخشی به کسب و کارهای نوین راه اندازی شده و دستاوردهایی نظیر دسترسی به خدمات، مقرون به صرفه بودن، افزایش پوشش و کیفیت را شامل می‌شود.

​​