رگولاتوری

رضایتمندی کاربران از سرویسهای ارتباطی ارزیابی می شود

منبع: مهر
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه اندازی «سامانه ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران حوزه سرویس های فناوری اطلاعات و ارتباطات» خبر داد.
هدف از راه‌اندازی این سامانه، نظارت مطلوب‌تر بر کیفیت سرویس‌دهی اپراتورهای ارتباطی عنوان شده است. در این سامانه اپراتورها براساس شاخصهای کیفیت سرویس، تعرفه، سرعت، رسیدگی به شکایات، پشتیبانی و وفاداری مشترک، به صورت مکانیزه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
 
در هر دوره ارزیابی به صورت تصادفی به ۴۰۰ هزار مشترک سرویس های فناوری اطلاعات از طریق پست الکترونیکی یا پیامک کد چهار رقمی از سوی سامانه ارسال می‌شود و مشترکان این سرویسها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به آدرس www.cra.ir، بخش خدمات الکترونیک، منوی ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران حوزه سرویس های فناوری اطلاعات و یا آدرس الکترونیکی http://itmon.cra.ir/satisfaction و با ورود کد چهار رقمی در نظرسنجی شرکت کنند.
 
درهمین حال به طور همزمان ارزیابی اپراتورها در قالب نظرسنجی تلفنی از مشترکان نیز انجام می‌شود که نتایج ارزیابی اپراتورها پس از پایان هر دوره به صورت عمومی توسط رگولاتوری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

​​