تلفن همراه

برگزاری اولین نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی با حضور رایتل

منبع: روابط عمومی رایتل
نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی در بازه زمانی 24 الی 26 بهمن ماه برای اولین بار در محل مصلی تهران برگزار می‌شود.
 
نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی در بازه زمانی 24 الی 26 بهمن ماه در محل مصلی تهران با حضور رایتل در شبستان این مجموعه برگزار می‌شود.
 
براساس این خبر، در مدت زمان برگزاری نمایشگاه، رایتل به بازدیدکنندگان نمایشگاه محصولات خود را با تخفیف استثنایی ارایه می‌دهد.
 
گفتنی است در زمان برگزاری نمایشگاه سیم‌کارت اعتباری به همراه بسته آغازین با 75 درصد تخفیف ارایه خواهد شد. سیم‌کارت‌های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته‌های آغازین بلند مدت بدون مودم به همراه اینترنت حرفه‌ای 180 و 365 روزه تا  50 درصد تخفیف و همچنین بسته آغازین سیم‌کارت دیتا با مودم رای­فای  4Gبا بیش از 20 درصد تخفیف ارایه خواهد شد.
 
لازم به ذکر است مراجعین در این نمایشگاه می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، تبلت یا گوشی هوشمند خود سیم‌کارت دیتای هدیه دریافت کنند.
 
در این نمایشگاه تمامی مشترکین رایتل می‌توانند بسته‌های مصرفی اینترنتی بلند مدت 180 تا 365 روزه منتخب را با حداکثر 40 درصد تخفیف خریداری کنند.

​​