تلفن همراه

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان خوزستان افتتاح شد

منبع: روابط عمومي رایتل
مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شهر اهواز افتتاح شد.
 
اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان خوزستان و شهر اهواز افتتاح شد.
 
بنابراین گزارش، این مرکز که در اهواز کوی گلستان، نبش خیابان دی راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.
 
فروش انواع سیم‌کارت رایتل، انواع بسته‌های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌کارت،ترابرد سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال‌سازی سیم‌کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.
 
گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.
 
در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 21 تا 23 دی ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.
 
همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌کارت‌ها بهره‌مند می‌شوند.
 
شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده اهواز قابل اجرا می‌باشد و به هر فرد حداکثر 2 سیم‌کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف ارایه می‌گردد.
 
گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات اهواز شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 14 و 16 تا 21 و در روزهای جمعه تعطیل است.

​​