فناوری اطلاعات

بازدید معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از هلدینگ سداد

منبع: ایبِنا
معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیأت همراه از هلدینگ سداد بازدید کردند.
محمدجواد آذری جهرمی معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که مدیرعاملی شرکت ارتباطات زیر ساخت را نیز عهده دار است؛ به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان خود، با خالقی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره داده ورزی سداد، دیدار و گفتگو کرد.
 
در این بازدید که در پی دیدار هفته گذشته فرامرز خالقی مدیرعامل، علی اکبر حاجبی مشاور مدیرعامل، مهدی تکبیری عضو هیأت مدیره سداد انجام شد، جهرمی ضمن بازدید از طرح ها و نوآوری های اخیر در دست اجرای شرکت داده ورزی سداد، در حوزه بانکداری الکترونیک و بانکداری در بستر شبکه های اجتماعی، حمایت خود را از ایده های خلاق و طرح های نوآورانه مؤثر در جلب رضایت مشتریان بانکی خاطرنشان کرد.
 
جهرمی در ادامه با تأکید بر اهمیت فراهم سازی یک بستر امن در ارایه سرویس های جدید، مقبول و مطلوب بانکی، هرگونه پشتیبانی عملی و همکاری کامل مجموعه تحت نظارت خود را در این زمینه یادآور شد.
 
در ادامه این دیدار، پس از صرف ناهار کاری و در پی پیشنهاد مدیرعامل داده ورزی سداد، جهرمی و هیأت همراه از حوزه های فنی و پروژه های خدمات نوین شرکت، بازدید کردند.
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت، با ابراز علاقمندی و صرف وقت کافی و همچنین ورود به مباحث تخصصی به گفتگو با مدیران پروژه های مختلف و کارشناسان و متخصصان شرکت داده ورزی سداد پرداخت.
 
گفتنی است در این دیدار علی اکبر حاجبی مشاور مدیرعامل، تکبیری معاون عملیات، مختاریان معاون نرم افزار و همچنین عباس شفیعی معاون پشتیبانی بانک ملی، مهندس جهرمی و هیأت همراه را میزبانی کردند. 

​​