تلفن همراه

مدیر عامل مخابرات آذربایجان‌شرقی: تمامی شهرهای آذربایجان شرقی به اینترنت نسل سوم و چهارم همراه اول مجهز شدند

منبع: تسنیم
مدیر عامل مخابرات آذربایجان‌شرقی گفت: تمامی شهرهای آذربایجان شرقی به اینترنت نسل سوم و چهارم همراه اول مجهز شدند.
 
محمد فرقانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: یکی از فعالیت‌های مخابرات استان در سال جاری، در حوزه‌ موبایل و شبکه‌ تلفن همراه بوده که عملیات آن به تازگی در 10 اسفند ماه پایان یافته است. 
 
وی با اشاره به تحول عظیمی که در اینترنت استان روی داده است، گفت: افزایش سرعت اینترنت از مزیت اصلی این طرح است که در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان همراه اول صورت گرفته است.
 
وی با بیان اینکه طی این اقدام شبکه‌ همراه اول به طور کامل ارتقاء یافته است، بیان کرد: مشترکان همراه اول در صورت بروز مشکلات فنی با شماره‌ 9990 تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح کنند. 
 
فرقانی با بیان اینکه برای بهره‌مندی از اینترنت نسل چهارم سه شرط لازم دارد، عنوان کرد: داشتن گوشی که نسل چهارم اینترنت را پشتیبانی کند، شرط اساسی است؛ همچنین برای استفاده از اینترنت نسل چهارم ، سیم کارت‌های مشتریان باید به یو سیم عوض شوند و شرط دیگر نیز فعال  کردن بسته‌ اینترنتی آلفا پلاس است که مشتریان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی همراه اول و یا کد #10* نسبت به تهیه و سفارش این بسته اینترنتی اقدام کنند.  
 
مدیرعامل مخابرات آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: همراه اول برای ترغیب و تشویق هر چه بیشتر مشتریانی که گوشی آن‌ها اینترنت نسل چهارم را پشتیبانی می‌کند، سیم کارت‌های آنان را به صورت رایگان تعویض کرده و یک بسته اینترنتی 12 هزار تومانی به صورت رایگان اهدا می‌کند.
 
وی با اشاره به محل‌های توزیع این سیم‌کارت‌ها در استان، گفت: کلیه دفاتر ارایه کننده خدمات همراه اول در استان و همچنین فروشگاه‌های همراه اول واقع در مرکز مخابراتی شهید رجایی، میدان شهید بهشتی و طبقه‌ پایین مرکز تجاری اطلس آماده تعویض این سیمکارت‌ها هستند.
 
فرقانی متذکر شد: برای اجرای طرح سیم‎کارت‌های نسل سوم و چهارم شبکه‌ همراه اول بیش از 171 میلیارد تومان هزینه شده است.  

​​