تلفن همراه

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تحت پوشش نسل ۴.۵ همراه اول

منبع: شرکت ارتباطات سیار ایران
همراه اول، به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به بازدیدكنندگان نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، برنامه های ویژه ای دارد.
 
اپراتور اول تلفن همراه كشور، با برپایی غرفه ای در سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران که در شهر آفتاب برگزار می شود، علاوه بر پوشش گسترده شبکه تلفن همراه، به بازدیدكنندگان خدمات ویژه ارائه می كند.
 
همراه اول در نمایشگاه کتاب امسال که با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» برگزار می شود، با ارائه خدماتی نظیر تعویض رایگان سیم کارت های معمولی با سیم کارت نسل چهار (Usim)، معرفی سرویس «همراه من» و پاسخگویی و راهنمایی مشتركین حاضر در نمایشگاه؛ حضور داشته و آخرین دستاوردها و سرویس های نوین خود را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دهد.
 
بر اساس این گزارش، امسال اپراتور اول، با افزایش ظرفیت دو سایت موجود و نصب ۴ سایت اضطراری، علاوه بر توسعه ظرفیت شبکه، سعی در پوشش هرچه بهتر فضای نمایشگاه دارد. بازدیدکنندگان از طریق این آنتن ها می توانند از خدمات نسل های ۳ و ۴ و ۴.۵ تلفن همراه استفاده کنند. همچنین برای رفاه حال مشترکین همراه اول، ایستگاه متروی شهرآفتاب نیز به حداکثر ظرفیت خود ارتقا پیدا کرده است.
 
همراه اولی ها برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانند به غرفه همراه اول در نمایشگاه کتاب، واقع در «نبش سالن دانشگاهی» مراجعه کنند.
 
سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، از روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، به مدت ۱۱روز، از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در شهرآفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می شود.

​​