تلفن همراه

نخستین پیک موتوری هوشمند در مشهد افتتاح شد/ «تاچ سی»: می خواهیم به تهران هم بیاییم

منبع: تماس نیوز
فعالیت رسمی پیک موتوری هوشمند در حالی برای نخستین بار در مشهد آغاز شد که رییس هیات مدیره استارت آپ راه انداز آن از ایجاد 5 هزار اشتغال و انجام 3.5 میلیون سفر در مشهد خبر داد.
 
طی مراسمی نخستین پیک موتوری هوشمند در مشهد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حالی افتتاح شد که این پروژه از میان طرح های تکاپو محسوب می شود که در همکاری میان وزارت ارتباطات و رفاه اجتماعی در استان های مختلف دنبال می شود.
 
احسان صفار خراسانی رییس هیات مدیره «تاچ سی» در مراسم افتتاح این استارت آپ با بیان اینکه شرکت حمل و نقل توس الگوریتم چیستا (تاچ سی) اخیرا به عنوان یک شرکت دانش بنیان از سوی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری تایید شده است، گفت: هم اکنون بیش از 5000 نفر درسامانه تاچ سی مشغول فعالیت هستند و مطابق برنامه تا انتهای سال پیش بینی می شود این عدد به بیش از 15 نفر برسد و تاچ سی تا کنون بالغ بر 3.5 میلیون سفر در مشهد انجام داده است.
 
وی افزود: شرکت حمل و نقل هوشمند تاچ سی در نظر دارد فعالیت خود را در دیگر استانهای کشور و همچنین تهران آغاز کند و از قابلیت های رقابتی تاچ سی در مقایسه با سایر رقبا، تنوع بسیار زیاد سرویس های مختلف، تعداد بالای خودروهای ناوگان این سازمان در شهر مشهد و اخذ مجوزهای رسمی از سازمان تاکسیرانی و سازمان بار شهرداری و همچنین طرح های ویژه تبلیغاتی منحصر بفرد از جمله سرویس تاچ سی گردی را برشمرد.
 
همچنین بنابه اعلام شرکت تاچ سی، به مناسبت شروع به کار رسمی سرویس جدید «تاچ سی پیک» در هفته پیش رو طرح استفاده رایگان این سرویس برای مشهدی ها اجرا خواهد شد و طی آن کاربران قادر خواهند بود بدون پرداخت هزینه از سرویس جدید تاچ سی استفاده کنند.

​​