تلفن همراه

همکاری مشترک هواوی و ایرانسل

با توجه به حضور موفق برند هواوی در ایران و همچنین چشم انداز این شرکت در ارائه خدمات ویژه به کاربران ایرانی، در طی مراسم باشکوهی که در فروشگاه بزرگ هواوی در مجتمع پایتخت برگزار شد، آغاز همکاری میان هواوی و شرکت ایرانسل به عنوان اپراتور پیشتاز در ارائه خدمات ویژه، که از چندی پیش کلید خرده بودبه صورت رسمی اعلام شد.
 
photo_۲۰۱۷-۰۸-۰۲_۱۱-۲۱-۲۰.jpg
به گزارش روابط عمومی هواوی در ایران، هواوی تصمیم دارد در راستای ارائه خدمات ویژه خود با همکاری شرکت ایرانسل، از خدمات این اپراتور در تلفن های همراه خود بهره برداری کند.
 
هواوی و ایرانسل در سالهای اخیر به خوبی توانسته اند با برنامه ریزی و اجرای طرح های ویژه خدمات رسانی و مشتری مداری به جایگاه مناسبی در میان کاربران ایرانی دست یابند و همکاری فی مابین هواوی و ایرانسل، به طور حتم می تواند به ارائه خدمات مطلبوت‌تری منجر شود.
 
این مراسم با شکوه که با حضور هنرمندان،روزنامه نگاران و همچنین فعالان حوزه ارتباطات و دنیای دیجیتال برگزار شد، توانست مورد استقبال حاضران در مجتمع پایتخت قرار گیرد.اجرای موسیقی، اجرای هیجان انگیز پارکورکاران جوان و همچنین طراحی جذاب فروشگاه مرکزی هواوی از جمله سوژه های دیدنی و جالب توجه این مراسم بود.
 
photo_2017-08-02_11-27-59.jpg
همچنین در طی این مراسم که با استقبال بی نظیر مخاطبان هواوی و ایرانسل برگزار شد، با قرعه کشی در میان حاضران در مراسم، 6 عدد گوشی   P8 Lite ،10 عدد جعبه هدیه حاوی لوازم جانبی  هواوی و 10 سیمکارت دائمی ایرانسل به رسم یادبود اهدا شد که استقبال و هیجان حاضران در قرعه کشی، توانست فضای متفاوتی را در این مراسم ایجاد کند.
 
کمپین ها و مراسم های هواوی در مدت زمان حضور خود در ایران، همواره توانسته مورد استقبال مردم قرار گیرد که خوشبختانه تاثیر مثبتی بر برندسازی این شرکت در ایران داشته است.

​​