فناوری اطلاعات

اپ‌های شرکت‌های PSP امکان کارت به کارت کدام بانک‌ها را دارند؟

منبع: راه پرداخت
حدود یک ماه است که شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای پرداخت (PSP) در حال افزودن سرویس کارت به کارت شتابی (انتقال وجه شتابی) به اپلیکیشن‌های پرداخت خود هستند. از بین ۱۲ شرکت پرداخت دارای مجوز از شاپرک، ۸ شرکت دارای اپلیکیشن پرداخت هستند که تعدادی از آن‌ها سرویس کارت به کارت شتابی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده‌اند و درصورتی‌که کارت مبدأ شما متعلق به بانکی باشد که آن اپلیکیشن پشتیبانی ‌کند، می‌توانید به مقصد کلیه کارت‌های شتابی انتقال وجه انجام دهید.
 
هر چند محور فهرست زیر، سرویس کارت به کارت روی اپلیکیشن شرکت‌های PSP است ولی با توجه به اینکه اپلیکیشن «همراه کارت» شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا حدود ۳ سال است که با ارائه خدمات مشابه یکی از رقبای مطرح اپلیکیشن‌های پرداختی شرکت‌های PSP محسوب می‌شود، نمی‌توان این محصول را در این فهرست نادیده گرفت و باوجوداینکه مستقیماً توسط یک PSP ارائه نشده است، ولی در فهرست ما قرار دارد.
 
در ادامه و در جدول زیر اپلیکیشن‌های پرداخت این ۹ شرکت آمده است که می‌توانید ببینید کدام یک از این اپلیکیشن‌ها دارای این سرویس هستند و امکان انتقال وجه شتابی از مبدأ کدام بانک‌ها را پشتیبانی می‌کنند. این ۹ اپلیکیشن شامل اپلیکیشن «آپ» شرکت آسان پرداخت پرشین، «آوا پرداخت» فن‌آوا کارت، «ایوا» پرداخت الکترونیک سداد، «پات» کارت اعتباری ایران کیش، «تاپ» تجارت الکترونیک پارسیان، «سکه» به پرداخت ملت، «سه‌سوت» پرداخت الکترونیک سامان، «هف‌هشتاد» پرداخت نوین آرین، «همراه کارت» تجارت الکترونیکی ارتباط فردا هستند.
 

نام اپ

نام بانک

آپ آوا

 

پرداخت

ایوا پات تاپ سکه سه‌

 

سوت

هف‌

 

هشتاد

همراه

کارت

مجموع

۱۳ ۰ ۰ ۰ ۹ ۱ ۷ ۴

۹

آینده

             

اقتصاد نوین

           

 

انصار

       

ایران زمین

      ✓     

پارسیان

             

 

پاسارگاد

               

 ✓

پست بانک ایران

         

تجارت

               

 

توسعه تعاون

               

 

توسعه صادرات ایران

    + | نویسنده: آرش کریم‌بیگی | چاپ | صفحه اصلی

​​