تلفن همراه

محدوده «۱۰۰۰» همراه‌اول کلید خورد

منبع: شرکت مخابرات ایران
همراه‌اول در طرح «محدوده ۱۰۰۰»، در پنج آیتم متفاوت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.
 
شرکت ارتباطات سیار در طرح همراهی که از ابتدای مرداد ماه آغاز شده و تا پایان مهر ماه ادامه دارد، در پنج آیتم متفاوت ازجمله مکالمه و اینترنت به مشترکان خود جایزه می‌دهد.
 
همراه‌اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکان دائمی و اعتباری متناسب با الگوی مصرف‌شان، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه با قیمت دقیقه‌ای ۱۵ تا ۱۶ تومان پیشنهاد می‌دهد. مشترکین همراه‌اول می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۱۰۰۰* بسته مکالمه همراهی خود را مشاهده کرده و پس از تأیید و فعالسازی، از تخفیف بیش از ۷۰ درصد در مکالمات خود بهره‌مند شوند.
 
همچنین از اولین شنبه مردادماه ۹۶ به مدت ۱۲ هفته، به‌‌صورت هفتگی کلیه مشترکین دائمی و اعتباری که در طول هفته حتی یک روز دارای یک بسته اینترنتی آلفا پلاس باشند، در هفته آتی در قرعه‌کشی یک دستگاه موتور ۱۰۰۰ به ارزش هزار میلیون ریال شرکت داده می‌شوند. شرکت در این قرعه‌کشی نیاز به ثبت‌‌نام یا فعال‌سازی ندارد و کلیه مشترکین واجد شرایط در آن شرکت داده می‌شوند. نکته دیگر اینکه از اول مرداد تا پایان مهر ماه سال جاری، همه مشترکین دائمی و اعتباری جدید همراه‌اول و همچنین همه سیم‌کارت‌های غیر‌فعالی که دراین بازه زمانی مجدداً فعال شوند، در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ عدد گوشی تلفن همراه نسل ۴.۵ شرکت داده می شوند.
 
از اول مرداد تا پایان مهر ماه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، ۱۰۰۰ عدد پیامک داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار یک هفته به مشترکین دائمی و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می‌شود.
 
همچنین تا پایان مهر ماه، مشترکان می‌توانند با تعویض سیم‌کارت خود به یوسیم، ۱۵ تا ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند.
 
مشترکین دائمی و اعتباری همراه‌اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۴G یا ۴.۵G هستند، چنانچه کد پستی محل سکونت خود را به‌صورت پیامکی به سرشماره ۸۹۶۲ ارسال کنند، همراه‌اول یوسیم هدیه را به‌صورت رایگان از طریق پست به آدرس محل کد پستی پیامک‌شده ارسال خواهد کرد.

​​