رگولاتوری

حمایت سندیکای صنعت مخابرات ایران از گزینه پیشنهادی وزارت ارتباطات

سندیکای صنعت مخابرات ایران با ارسال نامه ای به دکتر روحانی از معرفی آذری جهرمی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت کرد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سندیکای صنعت مخابرات ایران با ارسال نامه ای به رییس جمهوری از معرفی محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات حمایت کرد.
 
در متن این  نامه آمده است:
 
جناب آقای دکتر روحانی
 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
 
 باسلام و احترام
 
 تصمیم شایسته و بجای حضرتعالی در انتخاب جناب آقای دکتر واعظی به عنوان وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم و رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی موجب خوشحالی خانواده مخابرات و فناوری اطلاعات به ویژه صنعت  گردید.
 
حال که نظر حضرتعالی بهره مندی از این سرباز تلاشگر در سنگری دیگر می باشد ما به نظر شما ارج می نهیم و امیدواریم راهشان در دولت دوازدهم هم تداوم داشته و این مجموعه همچنان از راهنمایی های ایشان برخوردار گردند.
 
از اینکه جناب آقای مهندس جهرمی یکی از معاونین و یار ایشان به عنوان وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دولت دوازدهم معرفی گردیده اند و موارد برجسته زیر از رویکردهای ایشان می باشد توفیق ایشان را در مرحله کسب رای اعتماد و انجام وظایف محوله آرزو می نماییم.
 
1-  استمرار حرکت ملی پروژه توانا در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برای استفاده هر چه بیشتر از فناوریهای ساخت داخل و بومی سازی سراسری
 
2-   باز طراحی شبکه های استانی ارتباطات زیرساخت کشور با استفاده از تجهیزات بومی پیشرفته
 
3-   هدایت شبکه بزرگ شرکت مخابرات ایران به استفاده از توانمندیهای قابل اتکای داخل کشور
 
4-   استفاده کامل از پیوست فناوری در قراردادهای خارجی ابلاغ شده توسط فرمانده محترم ستاد اقتصاد مقاومتی
 
رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تلاش های فوق، اشتغال ناشی از تولید فناوریهای پیشرفته را برای سرافرازی میهن اسلامی ما به ارمغان خواهد آورد.

​​