رگولاتوری

حمايت شركت مخابرات ايران از وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات

منبع: شرکت مخابرات ایران
شرکت‌ مخابرات ایران در پیامی به رییس جمهور محترم، حمایت خود را از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای مهندس جهرمی اعلام نمود.
 
متن پیام بدین شرح است :
 
 جناب آقای دکتر روحانی
 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
 
خداوند متعال را شاکریم که در پی برگزاری انتخابات پرشور و غرورآفرین 29 اردیبهشت و برگزاری آیین های تنفیذ و تحلیف، شاهد آغاز به کار دولت دوازدهم هستیم.
 
نقش بی بدیل ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور و اهتمام حضرت عالی و دولت یازدهم بویژه جناب آقای دکتر واعظی را به این مهم ارج نهاده و اطمینان داریم توجه هر چه بیشتر به این حوزه،  یکی از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال بوده که در سال جاری با تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان راهبرد مدیریت کشور اعلام شده است.
 
اینک معرفی مهندس جواد آذری جهرمی از مدیران جوان، خلاق، شایسته و ارزشی کشور به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، علاوه بر اینکه آغاز رویه ای است که اعتماد به نسل جوان کشور به ویژه کسانیکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تولد یافته و مدارج کسب ظرفیت های علمی و مدیریتی را طی کرده اند، در نظام جمهوری اسلامی ایران نهادینه می کند، تعالی و توسعه بیش از پیش این بخش را نیز به همراه خواهد داشت.
 
سوابق درخشان مدیریتی ایشان در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکت ارتباطات زیرساخت، تحولات قابل ملاحظه و ماندگاری را برجای گذاشته که تحرک ویژه ای را در این بخش حاکم کرده است.
 
این انتخاب، همکاری همه جانبه تمامی فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه مدیران و کارکنان شرکت مخابرات ایران را به همراه دارد. لذا ضمن قدردانی از جناب عالی ، امیدواریم در سایه اعتماد و همراهی حداکثری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی شاهد تداوم روند شکوفایی ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور باشیم.
 
از حضرت حق جل جلاله، تندرستی و درخشش روز افزونتان را در عرصه های سیاسی ایران و جهان آرزومندیم.

​​