رگولاتوری

كارگزار: بررسی مفاد پروانه مخابرات ايران و الحاقيه ها برای حفظ منافع مخابرات براساس قوانين است

بررسی اهم مفاد پروانه مخابرات ايران و الحاقيه هاي آن در جلسه اي با حضور كارگزار معاون حقوقي تنظيم مقررات و امور مجلس، علمايي مدير كل تنظيم مقررات، سالاري مدير منطقه خراسان رضوي و جمعي از مديران در محل ويدئو كنفرانس مخابرات خراسان رضوي، صورت گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در اين جلسه كارگزار، معاون حقوقي تنظيم مقررات و امور مجلس ضمن بیان اهم موارد پروانه از جمله حوزه هاي فعاليت مخابرات ايران، مدت اعتبار پروانه فعاليت، قلمرو فعاليت و فركانس ها،  اظهار داشت: تمام تلاش مخابرات ايران در جهت حفظ منافع مخابرات با رعايت قوانين سازمان تنظيم مقررات است.
 
علمايي،مدیر کل تنظیم مقررات نیز ضمن ارائه توضيحاتي در خصوص پروانه مخابرات ايران و الحاقيه هاي آن از جمله ارتقاء شبكه تلفن همراه (نسل سوم و چهارم)، از سرويس هاي قابل ارائه در داخل هر شبكه از جمله؛ صوت، ديتا، ارزش افزوده و اجاره خطوط انتقال، به تبيين فركانس هاي اختصاص يافته شده از طرف سازمان تنظيم مقررات پرداخت.
 
وي همچنين از اهم تعهدات پروانه از جمله؛ تعهدات توسعه و اجرا، نگهداري و پشتيباني، كيفيت خدمات، تماس هاي اضطراري، دفاع ملي و امنيت عمومي، رعايت اصول رقابت و ... نام بردند.
 
همچنين سالاري مدیر منطقه خراسان رضوی در این جلسه گفت: مخابرات منطقه خراسان در سال 95 با سرمايه گذاري بيش از 450 ميليارد تومان در راستاي توسعه تلفن ثابت و سيار توانسته است خدمات ارزنده اي به مشتركان خود در منطقه خراسان رضوي ارائه نمايد.

​​