رگولاتوری

نمایندگان جوان مجلس درباره آذری جهرمی چه می گویند؟

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کسی که می‌خواهد در سن ۳۶ سالگی پست وزارتخانه را احراز کند حتما تلاش می‌کند که جزء وزرای موفق باشد افزود:این خود انگیزه ای برای نسل جوان است تا این نسل بتواند خودش را نشان دهد .
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عباس پاپی زاده گفت: جهرمی می تواندجزء وزرای موفق باشد.
 
وی افزود: جوان ریسک پذیر است و انرژی و انگیزه بالایی دارد و می تواند برای آینده برنامه ریزی کند و بسیار متفاوت با کسی است که در سن ۷۵ سالگی وزارتخانه را بر عهده می گیرد و تنها می‌خواهد همان ۴ سال وزیر باشد.
 
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کسی که می‌خواهد در سن ۳۶ سالگی پست وزارتخانه را احراز کند حتما تلاش می‌کند که جزء وزرای موفق باشد  افزود:این خود انگیزه ای برای نسل جوان است  تا این نسل بتواند خودش را نشان دهد .
 
وی با تاکید براینکه نمایندگان جوان مجلس از آذری جهرمی حمایت می کنند؛ ادامه داد:وزارت ارتباطات باید زیر ساخت تحقق دولت الکترونیک را فراهم کند.
 
 پاپی زاده خاطرنشان کرد: جهرمی اتفاقاً برای وزارتخانه ای معرفی شده که باید در لبه دانش حرکت کند و آخرین تکنولوژی روز دنیا را به کشور منتقل کند که این کار نیاز به نیروی جوانی دارد که در فضای نوینی قرار بگیرد .
 
وی اظهار کرد:  وزارت ارتباطات در آینده باید زیرساخت بزرگی  را برای کشور ایجاد کند چرا که تحقق دولت الکترونیک با هدف کوچک سازی دولت از طریق تقویت این وزارتخانه اتفاق می افتد.
 
فیضی عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس:
 
وزیر شدن آذری جهرمی نقطه عطف اعتماد به جوانان در پست های کلیدی است
 
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب آذری جهرمی به عنوان وزیر متولد سالهای پس از پیروزی انقلاب انتخاب خوبی از سوی رییس جمهور بود.
 
 نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: معتقدم که در کابینه عدالت قومیتی و جنسیتی رعایت نشده است در حالی که زنان نصف جامعه را به خود اختصاص می‌دهند و انتظار بر این بود که یک وزیر زن وارد کابینه می شد اما با توجه به معرفی کابینه انتظار می رود که در سطح معاونان وزیر  به عدالت قومیتی و جنسیتی بها داده شود.
 
 وی با بیان اینکه نحوه چینش کابینه از نظر کاهش میانگین سنی قابل تایید است،خاطرنشان کرد: انتخاب آذری جهرمی به عنوان وزیر متولد سال های پس از پیروزی انقلاب انتخاب خوبی از سوی رییس جمهور بود.
 
این نماینده مجلس دهم خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می دهد که باید در کنار پیشکسوتان انقلاب به جوانانی که میراث دار انقلاب اند، اعتماد شود از این رو، وزیر شدن آذری جهرمی نقطه عطفی برای استفاده از جوانان در پست‌های کلیدی  است.
 
 وی افزود: آنهایی که می گویند آذری جهرمی تجربه ندارد وقتی سوابق اورا مطالعه کنند به این موضوع می‌رسند که وی از سال‌های ابتدای جوانی خود در پست های مهمی حضور داشته و مسئولیت های سنگینی بر عهده او بوده است.
 
 فیضی تصریح کرد: به دلیل جوان بودن از آذری جهرمی حمایت می‌کنیم تا تخصص،انرژی جوانی خود را در وزارت ارتباطات برای کارهای مهم و اثربخش به منصه ظهور برساند.

​​