رگولاتوری

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تجربیات آذری جهرمی از جوان بودنش مهمتر است/ توان اجرای برنامه ها را در او می بینم

عضو کمیسیون صنایع و معاون مجلس با اشاره به اینکه تجربیات آذری جهرمی از جوان بودنش مهمتر است، گفت: جهرمی به همراه معاونین و مشاورین خود توان اجرای برنامه های ارایه شده به مجلس را دارد.
 
رامین نورقلی پور نماینده مردم کرد کوی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای این وزارتخانه با اشاره به تجربیات و عملکرد آذری جهرمی در شرکت ارتباطات زیرساخت، گفت: جوان بودن گزینه پیشنهادی وزارت ارتباطات می تواند تحرکی را در این بخش ایجاد کند.
 
وی با تاکید بر اینکه تجربیات وی در شرکت زیرساخت از جوان بودن وزیر پیشنهادی ارتباطات مهم تر است، افزود: عملکرد وی به عنوان مدیر عامل شرکت زیرساخت نقطه قوت گزینه پیشنهادی برای وزارت ارتباطات است.
 
عضو کمیسیون صنایع و معاون ، فضای مجلس را نسبت به جهرمی مثبت ارزیابی کرد و تصریح داشت: البته بنده با وی صحبت داشته ام و به عنوان یک جوان باید فضای مجلس و فضای سیاسی کشور را بیشتر در نظر داشته باشند.
 
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحثی که درباره جهرمی مطرح شده است، تاکید کرد: در نهایت به خاطر عملکرد وی و حمایت از دولت دکتر روحانی، جمع بندی مثبتی درباره مهندس جهرمی وجود دارد.
 
وی درباره میزان توانمندی مهندس جهرمی در عملیاتی کردن برنامه های ارایه شده به مجلس نیز گفت: این برنامه ها به عنوان بخش مهمی از نیازهای کشور است و این ظرفیت در کل مجموعه وزارت ارتباطات  وجود دارد که جهرمی به همراه معاونین و مشاورین خود برنامه های ارایه شده را اجرا کند.

​​