رگولاتوری

قرارداد کارکنان مخابرات منطقه آذربایجان غربی بررسی شد

جلسه پیرامون قراردادهای کارکنان با حضور هیئت اعزامی از شرکت مخابرات ایران در مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار و مسائل مربوط به قرارداد کارکنان مخابرات این منطقه، بررسی شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، جلسه پیرامون موضوع قرارداد نیروهای امور مشترکین با حضور فرقانی، نماینده اعزامی از طرف شرکت مخابرات ایران و مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی و نمایندگانی از نیروهای امور مشترکین امروز شنبه  25شهریور در سالن ویدئوکنفرانس مخابرات ارومیه برگزار شد.
 
فرقانی نماینده اعزامی از طرف شرکت مخابرات ایران در این جلسه، با بررسی موضوع قرارداد کارکنان امور مشترکین و موضوع عکس منتشر شده در فضای مجازی مربوط به یکی از کارکنان قراردادی مخابرات منطقه آذربایجان غربی توضیحاتی را ارائه نمود.
 
وی اظهار داشت: این نیروها جزء سرمایه مخابرات بوده و همیشه تکریم کارکنان جزء رسالت ها و اهداف اصلی شرکت مخابرات می باشد .
 
فرقانی تصریح کرد: برای ارائه خدمات توسط کارکنان، علی الخصوص در حوزه مخابرات، وجود قرارداد بین پیمانکار و نیروها ضروری می باشد و اگر مشکلاتی هم در اجرای بندهای قرارداد وجود داشته باشد با حضور نمایندگان مخابرات و اداره کار سریعا بررسی شده و هیچ گونه حقی از این نیروها ضایع نخواهد گردید.
 
در ادامه اسمعیل زاده مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نیروهای امور مشترکین در خط مقدم ارائه خدمات به مشتریان بوده و توجه لازم به این نیروها تاکنون انجام گرفته، خاطرنشان کرد:  هرگونه خواسته منطقی و مطابق قرارداد از طرف این نیروها با مخابرات قابل بررسی ست و تکریم و احترام این نیروها به از اولویت های ویژه مخابرات ایران و منطقه می باشد.
 
در ادامه تعدادی از نفرات امور مشترکین که قرارداد امضاء ننموده بودند، نسبت به امضای قرارداد اقدام و فعالیت های کاری خود را از سر گرفتند.

​​