رگولاتوری

پیام تبریک وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه،ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به آذری جهرمی

وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب مهندس محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به طور جداگانه، پیامهای تبریک ارسال کردند.
 
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، در متن این پیام ها آمده است:
 
جناب آقای محمدجواد آذری جهرمی
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران
 
تبریکات خالصانه و صمیمانه وزارت ارتباطات و رسانه های جمعی فدراسیون روسیه و اینجانب را به مناسبت انتصاب جنابعالی در سمت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران پذیرا باشید.
 
صمیمانه برایتان آرزوی موفقیت در این سمت عالی دولتی و انجام وظایف پرمسئولیتی که پیش روی شما و نهادتان قرار دارد می نمایم. اطمینان دارم که فعالیت شما به توسعه آتی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطاتی معاصر ایران کمک  می کند.
 
امیدوارم که سنت احترام متقابل، اعتماد و مشارکت سازنده که در سال های گذشته در روابط میان کشورهایمان نهادینه شده است تحکیم یافته و اساس توسعه آتی همکاری متقابلاً ثمر بخش در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعاتی- ارتباطاتی شود.
 
اعتقاد دارم که کار مشترکمان ثمرات محسوسی به ارمغان می آورد و سبب تحکیم همکاریهای دو جانبه رشته ای روسیه- ایران می شود.
 
نیکولای نیکیفوروف
 
وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی  روسیه
 
جناب آقای محمد جواد آذری جهرمی
 
وزارت ارتباطات و فناوری در جمهوری عرب سوریه با بهترین درودها مایل است سمت جدید جنابعالی را تبریک بگوید. امید است همکاری میان دو وزارتخانه ما در راستای منافع و شکوفایی دو کشور برادر ادامه یابد.
 
عالیجناب احترام وافر اینجانب را پذیرا باشید
 
دکتر علی الظفیر
 
وزیر ارتباطات و فناوری جمهوری عربی سوریه
 
جناب آقای مهندس آذری جهرمی
وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات
تبریکات بنده را به مناسبت انتصاب جنابعالی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران پذیرا باشید.
این انتصاب نشان‌دهنده اعتماد و اعتقادی است که رهبری کشور به شما و نیز فعالیت‍های چشمگیر شما در دوره‌های گذشته، داشته‌اند.
باور دارم که تلاش‌های مشترک‌مان را برای تقویت هرچه بیشتر روابط بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید حفظ خواهیم کرد.
همچنین فرصت را مغتنم می‌شمارم؛ برای جنابعالی آرزوی طول عمر، سلامتی و موفقیت در فعالیت‌هایتان به منظور خدمت به مردم ایران را دارم.
 شاهین مصطفی یف
 
وزیر اقتصاد آذربایجان

​​