رگولاتوری

مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد

مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران به منظور تصویب صورت های مالی سال 1395 و بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور ، سازمان اداری و استخدامی کشور ، سازمان هواپیمایی کشوری ، وزارت امور اقتصادی و دارایی ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، وزارت راه و شهرسازی ، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و اعضای هیات عامل آن و نیز معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ، جلسه مجمع عمومی سازمان مذکور جهت تصویب صورت‌های مالی سال 1395 و عملکرد سازمان فناوری اطلاعات ایران تشکیل شد.
 
در این جلسه که به ریاست مهندس آذری جهرمی برگزار شد ، وی ضمن تاکید بر انجام ماموریت‌های تخصصی سازمان فناوری اطلاعات ایران ، تثبیت و افزایش درآمدهای پایدار این سازمان را یکی از اولویت‌های اصلی سازمان فناوری اطلاعات به منظور تحقق اهداف محموله عنوان کرد.
 
رییس مجمع عمومی  ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در سازمان فناوری اطلاعات ایران ، بیان کرد : انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و اقدامات مضاعف شبکه ملی اطلاعات و سایر طرح‌ها و پروژه‌های سازمان با سرعت بیشتری به نتیجه برسد .
 
وی با اشاره به مصوبات و بخشنامه‌های  مربوطه ، خواستار عملیاتی شدن بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و انجام حسابرسی عملیاتی نیز شد.
 
در پایان این جلسه ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تشکر از رییس و اعضای هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران ، از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارتخانه و دفتر نظارت ، ارزیابی برنامه‌ها و امور مجامع به عنوان برگزار کننده مجامع عمومی دستگاههای اجرایی تابعه قدردانی کرد.
 
بر اساس همین گزارش ، مجامع عمومی شرکت‌های ارتباطات زیرساخت ، ملی پست جمهوری اسلامی ایران و خدمات هوایی پیام و همچنین هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران نیز در ماه جاری تشکیل و صورت‌های مالی آنها مورد تصویب قرار گرفت.

​​