تلفن همراه

گلکسی اس 8 به عنوان «بهترین موبایل سال» در مراسم MCC Awards انتخاب شد

منبع: دیجیاتو
شب گذشته رویداد اهدای جوایز The Mobile Choice Consumer Awards 2017 در لندن برگزار شد و در جریان این رویداد، برخی از جوایز به کمپانی های سازنده اسمارت فون رسید؛ با این همه گفتنی است که مراسم کاملاً بر بازار بریتانیا متمرکز بوده است.
 
samsung_galaxy_s8_review_outside-w600.jpg
پیش از هر چیز، گلکسی اس 8، اسمارت فون پرچمدار سامسونگ به عنوان «موبایل سال» در Mobile Choice Consumer Awards امسال برگزیده شد. علاوه بر این، اس 8 سامسونگ توانست جایزه «بهترین دوربین موبایل 2017» را نیز دریافت کند و به سامسونگ یاری رساند تا به عنوان «بهترین تولیدکننده سال» انتخاب شود.
 
با این همه سامسونگ تنها شرکتی نیست که در این مراسم موفق به دریافت جایزه شد و برند آنر هم در دسته بندی «جالب توجه» به موفقیت رسید و موبایل آنر 9 هم حالا «بهترین موبایل بازار میان رده» نام گرفته است. موتورولا موتو E4 «مقرون به صرفه ترین موبایل» نام گرفت و از این منظر توانست رقبایی مانند آنر 5C، نوکیا 3310 و گلکسی جی 3 را کنار بزند.
 
اپل واچ 2 جایزه «بهترین اسمارت واچ» را به خانه برد و فیت بیت Charge 2 توانست در دسته بندی دیگر همین محصولات پوشیدنی، یعنی «بهترین پوشیدنی پایشگر سلامتی» به موفقیت برسد. گفتنی است که گوگل هوم هم فرصتی برای خودنمایی در این مراسم یافت و و به نخستین اسپیکر هوشمندی تبدیل شد که جایزه «گجت متصل سال» را به خود اختصاص می دهد.
 
ناگفته نماند که آمازون هم به عنوان «بهترین خرده فروشی آنلاین» برگزیده شد و در همین حال، Vodafone «بهترین تجربه کاربری داخل فروشگاه» را دریافت نمود. مثل همیشه، این مراسم اندکی زودتر از سال جدید میلادی برگزار شد و به همین خاطر، برخی موبایل ها مانند هواوی میت 10 و پیکسل 2 گوگل فرصتی برای درخشش نداشتند.

​​