باندپهن

سراییان: ظرفیت سازی انجام شده دو سال اخیر فیبرنوری مخابرات در کشور، یک رکورد است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ظرفیت سازی شرکت مخابرات ایران در حوزه فیبرنوریFTTH که در دو سال اخیر انجام شد، یک رکورد بی سابقه محسوب می شود.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران که در نشست نهایی سازی برنامه فاز 7 مخابرات مناطق سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: به سبب اهمیتی که فناوری فیبرنوری از لحاظ سرعت و کیفیت ارایه خدمات مخابراتی دارد، طی دو سال گذشته، فعالیت های بی نظیری در ظرفیت سازی FTTH در سراسر کشور انجام شد.
 
سراییان، همچنین به سایر اقدامات اجرایی برنامه فاز 7 اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: با تلاشی که در حوزه ارتباطات سیار صورت گرفت، تعداد سایت های اجرا شده در سراسر کشور بیش از برنامه بوده و این حجم فعالیت در بازه زمانی یک و نیم ساله بی نظیر است.
 
وی ادامه داد: شرکت مخابرات ایران بنا دارد به زودی فرآیند ارایه سرویس از ثبت نام تا مصب و تحویل به مشتری در یک روز انجام شود، چه بسا در این حوزه در منطقه تهران رکورد 6 ساعت ارایه سرویس FTTH ثبت کردیم.   
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، برآورده کردن خواست مشتری در حوزه خدمات مخابراتی را رویکرد اصلی شرکت دانست و تاکید کرد: با بکارگیری فناوری های جدید باید هر درخواستی که از سوی مشتریان در خصوص ارایه سرویس می رسد، برآورده شود.
 
گفتنی ست، نشست نهایی سازی برنامه فار 7 با حضور سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، یوسف پور، مشاور ارشد مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، مدیران مناطق مخابرات کشور و مدیران شرکت ارتباطات سیار و مخابرات ایران امروز 27 مهر 96 برگزار شد.

​​