تلفن همراه

همراه اول ۲۴ ساعت مکالمه رایگان به مشترکان مناطق زلزله زده اختصاص داد

 
همراه اول برای تسهیل ارتباط در مناطق زلزله زده، مکالمه رایگان درون شبکه به شهرهای زلزله‌زده استانهای کرمانشاه و ایلام، اختصاص داد.
 
 
اپراتور اول ارتباطی برای تسهیل ارتباط در شهرهای زلزله‌زده اسلام‌آباد غرب، پاوه، تازه‌آباد، جوانرود، روانسر، سرپل ذهاب، قصر شیرین، کرند، گهواره، گیلان غرب، چوار، زرنه، ایوان و سرابله، مکالمه رایگان درون شبکه (به مقصد همراه اول و تلفنهای ثابت) از ساعت 14 امروز به مدت 24 ساعت در نظر گرفت.
 
همچنین مسئولان رسانه‌ای این اپراتور گفته‌اند که پس از وقوع زلزله در استانهای ایلام و کرمانشاه، شبکه اپراتور اول در آن مناطق کاملاً پایدار بوده و انتقال ترافیک بدون هیچگونه اختلالی صورت می‌گیرد.
 
ظاهرا دقایقی پس از وقوع زلزله، تیمهای فنی این اپراتور در این مناطق حاضر شده و با توجه به قطعی برق در برخی مناطق در ساعات اولیه، با تجهیز سایتها به برق اضطراری، سرویس‌دهی به مناطق زلزله‌زده را میسر کردند.
 
انتقال سایتهای BTS اضطراری به مناطق زلزله‌زده، افزایش ظرفیت سایتهای موجود و بازدید از کلیه سایتهای منطقه و حصول اطمینان از عملکرد مناسب آنها از دیگر اقدامات اپراتور اول در مناطق زلزله‌زده بوده است.

​​