باندپهن ثابت

عباسی رسما بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت معارفه شد

مراسم معارفه دكتر صادق عباسي شاهكوه به عنوان مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت با حضور مهندس فلاح جوشقاني معاون وزيرو رئيس  سازمان تنظيم مقررات، معارفي نائب رئيس هيأت مديره و اعضاء هيأت مديره شركت ارتباطات زيرساخت و جمعی از  مديران در بیست و نهم آبان ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل، فرهاد معارفي نائب رئيس هيأت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت در اين مراسم با اشاره به افزایش ظرفیت پهنای باند, ظرفیت ترانزیت ارتباطات بین الملل , ارتقاء ظرفیت ارتباطی کشور و فراهم کردن زیرساخت های لازم جهت توسعه شبکه ملی اطلاعات به صورت موثر را از برنامه های عملیاتی پیش روی شرکت ذکر کرد   .
 
فرهاد معارفی در ادامه این مراسم با تاکید بر اهمیت  موضوع مدیریت هزینه ها و در آمد شرکت افزود  : با توجه به برنامه های پیش بینی شده برنامه ششم توسعه ما ملزم به تحقق درآمد در نظر گرفته شده و کاهش هزینه ها هستیم لذا باید سهم مناسب از درآمدهای بین المللی منطقه را کسب کنیم که این امر تنها با موفقیت در زمینه  ترانزیت بین الملل عملی است  .
 
وی ضمن تقدير و تشكر از همكاري اعضاء هيأت مديره، معاونين و ساير مديران در زمان سرپرستي خود در شركت گفت : خالصانه ترين همكاري ها و مساعدترين كمك ها را از مديران ديدم و جا دارد از شما عزيزان  تشکر و  طلب حلاليت  کنم .
 
نائب رئيس هيأت مديره شركت ضمن خير مقدم به دكتر عباسي شاهكوه با اشاره به سوابق كاري وي در قسمت هاي مختلف مجموعه وزارت و با تأكيد بر رئوس برنامه هاي مندرج در حكم انتصاب , براي ايشان آرزوي سربلندي و توفيق در رسيدن به اهداف شركت ارتباطات زيرساخت كرد.
 
در ادامه  این مراسم مهندس فلاح جوشقاني معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به توانمندي، تعهد و تجارب ارزنده دكتر عباسي شاهكوه , ضمن آرزوی موفقیت برای وی گفت : تحقق اهداف شركت زيرساخت ، تحقق اهداف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایوئی نيز مي باشد چون توسعه زيرساخت منجر به توسعه ICT كشور خواهد شد . 
 
در پایان دكتر عباسي شاهكوه مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : خوشحالم در چنین جمعی هستم و امیدوارم در کنار دوستان آینده خوبی را برای شرکت زیرساخت رقم بزنیم . 
 
وی با تأكيد بر توجه ویژه مقام عالی وزارت بر حضور موثر در عرصه بین الملل جهت  تأمين درآمد شركت از محل ترانزيت ارتباطات گفت :  مقام عالي وزارت بر اساس برنامه ششم توسعه و اسناد بالادستی  نكاتي را در حكم اينجانب ابلاغ كردند كه مهمترين آن پيشران بودن در بخش ICT است که برای تحقق این هدف باید شبكه اي  قوي، مطمئن و پايدار ايجاد كنيم.
 
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد :  با توجه به الزامات شبكه ملي اطلاعات و کسب جایگاه مناسب در منطقه بايد تولید محتوا را گسترش دهيم .
 
در خاتمه فرهاد معارفي به نیابت از مقام عالی وزارت حکم انتصاب مديرعامل جديد شركت ارتباطات زيرساخت را به دکتر عباسی شاهکوه اهداء كرد .
 
 

​​