تلفن همراه

‎بازدید برندگان جایزه مصطفی(ص) از آزمایشگاه ۵G همراه اول

 
برندگان جایزه مصطفی(ص) ضمن سخنرانی در دانشگاه صنعتی شریف، از آزمایشگاه ۵G همراه اول بازدید کردند.
 
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی(ص)، امروز دوشنبه ١٣ آذرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و برندگان این جایزه «پروفسور سامی ارول گلنبه» و «پروفسور محمدامین شكراللهی»، در خصوص فعالیت ها و دستاوردهای خود سخنرانی كردند. این نشست با حضور دكتر حمیدرضا نیكوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول، دكتر محمدرضا موحدی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شریف و جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه، برگزار شد.
قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی و حمایت از فناوری نوین، حامی این جایزه شده است، گفت:‌ باعث افتخار است كه دو برنده امسال جایزه مصطفی(ص)، در حوزه ICT فعالیت می كنند.
نیکوفر ادامه داد: رویكرد همراه اول، حركت سریع به سمت توسعه فناوری های نوین است و به عنوان یك راهبرد، به دنبال توسعه همكاری های علمی و پژوهشی خود در حوزه ICT هستیم و امیدواریم با حمایت همراه اول و دانشگاه های طراز اول كشور، بتوانیم به موازات همکاری مان با دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت های علمی در حوزه ۵Gو مجازی سازی را تقویت كنیم. در این راه نیازمند ارتباط و همكاری با مراكز پژوهشی بین المللی و دانشمندان آنها هستیم.
در پایان این مراسم، برندگان جایزه از موزه، آزمایشگاه ۵G همراه اول و مركز دیتای دانشگاه صنعتی شریف بازدید كردند.

​​