تلفن همراه

مخابرات: پروژه ستاره دیجیتال و همگرایی از مهمترین پروژه های ماست

 
مجری طرح توسعه فناوری اطلاعات در  آیین افتتاح پروژه های IT گفت: در مراسم امروز، از پروژه های فناوری اطلاعات به منظور همگرایی و تبدیل به یک شرکت تمام IT  تا پایان سال ۱۴۰۰ رونمایی می شود.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مدیر امور فناوری اطلاعات افزود: پروژه های فنا وری اطلاعات، در قالب ۶ گروه پروژه های مرتبط با بستر تامین محتوا، مرتبط با سیستم های مدیریت زیرساخت، مرتبط با سیستم مالی و صورت حساب، پروژه های زیرساخت کشوری و سیستم های سازمانی دسته بندی می شود.
مهندس ملک جعفریان با اشاره به تشکیل معاونت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران گفت : این معاونت در قالب ۷ اداره کل و ۴۰ ادره زیر مجموعه تشکیل خواهد شد و بر اساس مدل عملیاتی تمام قابلیت های مورد نیاز در حوزه فناوری اطلاعات راپوشش می دهد . 
وی همچنین با تشریح پروژه ستاره دیجیتال افزود : با اجرای این پروژه شرکت مخابرات ایران به یک شرکت هوشمند دیجیتال تبدیل خواهد شد . 
ملک جعفریان تصریح کرد : در ستاره دیجیتال ، مرکز نو آوری فناوری اطلاعات به عنوان یک دفتر باز open office space   اداره می شود . 
وی افزود : این فضا ، یک اتاق جلسه گسترده و مطابق با محیط کاری شرکت های بزرگ و نو آور جهان طراحی شده و فضایی برای تعامل تمام افرادی است که در ستاره دیجیتال فعالیت دارند . 

​​