تلفن همراه

شیائومی بر هوش مصنوعی تمرکز می کند

موضوع هوش مصنوعی (AI) در بخش تلفن های هوشمند پیشرفت چشمگیری داشته است. به تازگی در این زمینه پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفته که به لطف تراشه های اختصاصی، هوش مصنوعی پیشرفته و قدرتمند بدون نیاز به اتصال یک مرکز داده بزرگ می باشد. اخیرا نشان داده شده است که کاربرد های هوش مصنوعی متنوع می باشد، مانند یک دستیار شخصی یا حتی در زمینه دوربین، همانطور که اخیرا هواوی نشان داده است. لی جون، مدیر عامل شرکت شیائومی، در حال حاضر در یک سخنرانی اعلام کرد که شرکتش از سال آینده بیشتر روی AI تمرکز خواهد کرد.
 
 
برای شیائومی، توسعه بیشتر هوش مصنوعی به طور طبیعی حس بسیار زیادی را به همراه دارد. این شرکت در حال حاضر در دسته بندی های مختلف محصولات هوشمندی ارائه کرده است. به طور خاص، هنگام اتصال لوازم خانگی هوشمند به گوشی های هوشمند، شیائومی و مشتریانش فرصت های جدید جالبی را با تکنولوژی های AI تجربه می کنند. در ژوئیه امسال شیائومی اولین سخنرانی AI خود را ارائه داد. او اضافه کرد که تمرکز اصلی این شرکت، هوش مصنوعی برای ۱۰ سال آینده خواهد بود.
 
 
لی جون معتقد است تمام شرکت های اینترنتی به زودی به شرکت های هوش مصنوعی تبدیل خواهند شد و شیائومی نیز فعالانه AI را در بر می گیرد.
 
 
 
منبع: igeekphone.com

​​